Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szymanowski Jarosław - opinia wątek zamknięty Instruktor Rafał przeprowadził profesjonalne szkolenie w zakresie nauki jazdy...
~Szymanowski Jarosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Ruslan - opinia wątek zamknięty Polecam! Po kursie u pana Rafała egzamin kat. A zdany za pierwszym podejściem.
~Ruslan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, egzamin zdany przy 1podejsciu!
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

julia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, egzamin zdany za pierwszym razem bez problemu;)
~julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Dominik - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem. Polecam Rafała S. jako instruktora. Dobry grafik...
~Dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam. Zdane za pierwszym podejściem. Dobry sprzet, dobry instruktor,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Damian A - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam pana Rafała S. jako instruktora. Egzamin zdany za pierwszym...
~Damian A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Roman - opinia wątek zamknięty Konkretnie i rzetelnie. Kat. A zdana za pierwszym podejściem.
~Roman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Barbara De. - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem !!! Pełen profesjonalizm podczas nauki jazdy ,...
~Barbara De.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Pan Rafał Skorupa - polecam wątek zamknięty Egzamin zdany pozytywnie. Pan Rafał Skorupa to świetny instruktor....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam opinie wystawiam na pozytyw pewnie i bez problemowo zaliczony kurs i...
~polszad
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Polecam p. Rafała Skorupa wątek zamknięty Polecam serdecznie naukę przez p. Rafała Skorupa. Cała nauka przebiega szybko...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Szymon - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Bardzo wysoki poziom szkolenia.
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Świetna szkoła oraz Pan Instruktor! wątek zamknięty Jestem już po kursie i egzaminie zakończonym wynikiem pozytywnym :) Wynik nie...
~Patryk Miotke
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Trafiłam przez przypadek do p.Rafala ,bo akurat moja instruktorka poszła na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Kurs kat. A. wątek zamknięty W maju odbyłem kurs i pozytywnie zdałem egzamin na prawo jazdy kat. A. W...
~Francesco
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Super!!! wątek zamknięty Trafiłem pod opiekę Pana Rafała Skorupy, świetny instruktor. Bardzo szybko...
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Polecam OSK Auto-Lider wątek zamknięty Instruktor Rafał, wymagający, skrupulatny ale do tego miły i wesoły. Dzięki...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Instruktor Rafał Skorupa wątek zamknięty Polecam Szkołę Jazdy Auto-Lider, a w szczególności instruktora p. Rafała...
~Michał Sz.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Rewelacja wątek zamknięty Polecam, bardzo profesjonalna kadra
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry