Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZY OŚRODEK W GDYNI wątek zamknięty OGROMNE podziękowania dla Mojego instruktora ANDRZEJA P.Tłumaczy spokojnie,...
~BEATA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

Naprawdę POLECAM!! wątek zamknięty Po zrobieniu kursu w innej szkole dwa razy podchodziłem do egzaminu i...
~Wojciech Cieśla
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

Polecam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Auto Lider . Świetny tryb nauczania, bardzo miła...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

WARTO IM ZAUFAĆ!!! SĄ NAJLEPS! ! ! wątek zamknięty Co prawda kurs kończyłam 2003 roku w ośrodku xxxxxxxx niestety w tamtym...
~PATI
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Lider w każdym calu :) wątek zamknięty W skrócie to było tak:) Zrobiłem kurs 10 lat temu w Bydgoszczy. Po dwóch...
~Olek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

Polecam! Zdałam za pierwszym razem! :) wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim OSK Auto-Lider! Pełen profesjonalizm, super...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

Sukces za pierwszym razem! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Nazwa firmy adekwatna do usług! Przyjazna atmosfera...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

super szkoła:D wątek zamknięty Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Lider polecam naprawde wszystkim.Zdałem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM! wątek zamknięty Dzięki profesjonalnemu nauczaniu Pana Rafała R. udało mi się zdać za...
~Krzysiek ;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

POLECAM GORĄCO!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM :-) wątek zamknięty REWELACYJNA SZKOŁA! Super atmosfera, pełny profesjonalizm pod każdym...
~Sylwia Basmann
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

polecam! wątek zamknięty Kurs robilam niestety w innej szkole, po ktorym prawie nie potrafilam...
~Asia C.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

serdecznie polecam :) wątek zamknięty zdałam egzamin po wykupieniu kilku godzin jazdy w tej szkole.Bardzo mi sie to...
~Aneta C.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

Tu zdasz na pewno!!! wątek zamknięty Pierwszorzędna szkoła. Z cierpliwością i zaangażowaniem wyuczą każdy manewr,...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

Zdałem za pierwszym razem wątek zamknięty Zostałme bardzo dobrze przygotowany do egzaminu zarówno teoretycznego jak i...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Honorata - opinia wątek zamknięty Moim instruktorem była pani Monika. Każdego dnia starała się nauczyć mnie...
~Honorata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

zdałam za pierwszym razem:))) wątek zamknięty Młoda, nowoczesna szkoła ze wspaniałymi instruktorami i nowymi...
~Justyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

Polecam wszystkim kandydatom na kierowcę!!! wątek zamknięty Wczoraj zdałem egzamin na P.J. dzięki p. Rafałowi R....
~Duszyn
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

Cieszę się że trafiłam do tej szkoły! wątek zamknięty Kurs prawa jazdy robiłam w innej szkole, do Lidera trafiłam na dodatki ,...
~Ela
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Szkóla godna polecenia ! wątek zamknięty Uczęszczałem do szkoły Pani Moniki, ona uczyla mnie jezdzic, wszystko...
~Roman
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Rewelacja ! wątek zamknięty Szkoła rewelacyjna godna polecenia, miła atmosfera,instruktorka - Pani Monika...
~Tamara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry