Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alfa Romeo Giulia wątek zamknięty Miałam przyjemność zakupić to wspaniałe auto w salonie AutoPlus. Moim doradcą...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Zakup Renegade wątek zamknięty Kupiłem demonstracyjny egzemplarz Jeepa Renegade. Jakość obsługi przez...
~Leszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Salon Jeep spełnia bardzo wysokie standardy wątek zamknięty Polecam salon Auto Plus, a dokładnie sprzedaż Jeep za wyjątkowo dobrą jakość...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Zakup w Auto Plus Jeepa Renegade wątek zamknięty Polecam zakupy w tym salonie.Szczególne podziękowania dla Michała Czoczysa...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Z przyjemnością polecam :) wątek zamknięty To mój pierwszy kontakt z marką Fiat. Pozytywny od pierwszej wizyty w salonie...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Zakup Jeep Renegate wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Możliwość przetestowania aut przed...
~Marta Kiljan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

GC 5,7 hemi wątek zamknięty Bardzo dobrze ;) dziękuję
~Stefan Kułaga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Zadowoleni Klienci wątek zamknięty Zakup auta Jeep z wyprzedaży rocznika. Wizyta w salonie w starym roku i...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Miałem przyjemność dokonać zakupu Alfy Romeo Stelvio w Auto Plus i szczerze...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

zakup samochodu wątek zamknięty profesjonalnie miło i uczciwie:)
~wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Alfa Giulietta wątek zamknięty Wspaniałe samochody ... kompetentna, rzeczowa i cierpliwa obsługa, na której...
~KS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Fiat Tipo wagon wątek zamknięty Polecam tego dealera fiata, a w szczególności Pana Michała Balcerzaka. Pan...
~slavek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Zakup Fiata Tipo wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten Salon Fiata, a w szczególności Pana Michała...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

FIAT 500X wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie FIATA 500X kontaktując się mailowo, ponieważ mieszkam...
~JS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Perfekcyjny i profesjonalny wątek zamknięty 17. maja odebraliśmy naszego pierwszego Jeepa. Zapamiętamy tę datę, ponieważ...
~Natalia I Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

JK wątek zamknięty Kupiłem Jeep Cherokee, w ubiegłym tygodniu, duży profesjonalizm zwłaszcza...
~JK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Duży PLUS dla AUTO PLUS-a wątek zamknięty Duży PLUS za profesjonalne podejście do klienta przy zakupie auta i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Odbiór Jeep'a Renegate wątek zamknięty Z przyjemnością muszę podzielić się wysoce pozytywną oceną obsługi sprzedaży...
~T.Orzechowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

zakup jeepa renegade wątek zamknięty jestem niezwykle zadowolony z profesjonalnej, miłej i skutecznej obsługi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

zakup jeepa renegade wątek zamknięty wspanialy samochod, wspaniala obsluga, brawo!
~elzbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

109

wątków

do góry