Widok

Auto gaz - zalożenie LPG

Witam

Poszukuję dobrego zakladu w trojmiescie który zamontuje mi LPG w samochodzie.

Znacie jakis dobry, sprawdzony zaklad, który zamontuje solidnie i fachowo instalacje ?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecam POMA AUTO NA GAZ w Gdansku Zabianka tel. 505051061. Robilam tam juz 3 auta. Bardzo solidna firma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Montują gaz w mocnych silnikach, na przykład turbo a nie robią tam kompensacji... porażka.

Ale zbiorniki poprawnie montują i w większości przypadków w miarę poprawnie wyglądają ich montaże.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
auto atut Gdynia ul. wrocławska. Montują gaz od kiedy jest w samochodach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Także słyszalem ze jest to zaklad stary jak swiat :)

Głownie zalezy mi na jakosci montazu, wystrojeniu instalacji itd :) Chce sie cieszyc niezawodnoscia i solidnoscia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jakie auto chcesz zagazować i z jakim silnikiem? Wbrew pozorom od tego głównie zależy dobór fachowca. W Trójmieście to 99% "fachowców" robi autokalibracje...wiem z doświadczenia, długo się z nimi męczyłem :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam ELPIGAZ w Miszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
No wlasnei chcialbym autokalibracji uniknac :/ Wole dolozyć 500PLN i miec zrobione solidnie.

A auto to polo 1.4 80 KM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam zadzwonić do warsztatu, który nazywa się Vanos a znajduje się w Gdyni.

Co prawda specjalizację mają w "bmw", ale z tego co wiem to zakładają do wszystkich aut lpg. No i jest to chyba jedyny warsztat w trójmieście, który normalnie stroi auto, robią korekty po temperaturze jeśli trzeba itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
ul joachima pastoriusz na przeróbce - TOMCAR- ja robiłem i nie jeden mój znajomy i wszystko dobrze:) naprawde się znają:)uwierz objeżdziłem trochę i nawet na forach samochodowych mają super opinie..:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A VANOS w Gdyni znacie ??

Jakies opinie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To ja zachwale za namową paru warsztatów samochodowych ,jak i mnie osobiście. Warsztat STAG,znajdujący sie przy Dworcu w Gdyni,bliżej poczty. Prosze nie sugerować sie nazwą STAG,montują pod każde auto indywidualne systemu paru marel. Mają rozeznanie,które systemy i marki komputerów radzą sobie lepiej z danym silnkiem w danym aucie. Potrafią odpowiednio dobrac układy wtryskowe i nie są monotematyczni. Odpowiednio stroją auta,podczas każdego warunku pracy silnika. Odpowiednie,fachowe podejście. Zaskoczyło mnie najbardziej,to że kiedy przewiercają sie przez jakieś elementy stalowe w aucie...to je konserwują farbą podkładową,aby nie korodowało.Byłem w szoku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
no chyba to norma teraz, dawniej widziało się korki wlewu umieszczone w przewierconym np. błotniku. Za takie wykonanie chyba bym montera wciągnął rurką do zbiornika
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
no chyba to norma teraz, dawniej widziało się korki wlewu umieszczone w przewierconym np. błotniku. Za takie wykonanie chyba bym montera wciągnął rurką do zbiornika
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.marol-gaz.pl/index.php/pl/
Ja robiłam tu i polecam. Śmiga ponad rok, bez jakichkolwiek kłopotów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie robiłem ale dużo osob chwali sobie montaz na ul do studzienki.Jadąc od grunwaldzkiej to jakies 500m po lewej stronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
jak w temacie, chcę założyć instalację LPG marki BRC. Wytypowałem trzy warsztaty w Gdańsku:
1 - Auto Gaz Stanisław Buczak na ul. Do Studzienki 28
2 - Auto Gaz MSN na ul. L. Kruczkowskiego 11
3 - Poma Auto-Gaz z ul. Bitwy Oliwskiej 36a

Proszę o opinię "niezależnych" użytkowników mających do czynienia z tymi warsztatami ewentualnie polećcie jakiś inny....

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czemu BRC? Trochę bezsensu... jakie auto?

Pojedź do Bytowa do Piotra K. (http://www.scantel.com.pl/).

Tylko jego mogę polecić z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
na kruczkowskiego nie polecam, cwaniaczek z bombką w nosie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam Ciezki gosc - pyszalkowaty i ignorant jakby byl najwazniejszy na swiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja założyłem http://robert-maskejka.pl/instalacja-gazowa-czy-warto-montowac-ja-w-aucie/ zdecydowanie taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem 2 samochody gdzie montowałem gaz w pierwszym był to AUTO-ATUT (Gdynia ul Wrocławska) i spisywał się rewelacyjnie. W drugim samochodzie wstawiłem instalacje z Marol-Gaz (Bolszewo koło Wejherowa) i ten gaz również chodził wyśmienicie. Nie będę mówił który zakład lepszy bo oba samochody chodziły prawidłowo najważniejsze żeby samochód był sprawny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam ci Auto Gaz Słupsk w Słupsku na Poznańskiego, to główny warsztat przedstawicielstwa PRINS-a na Polskę, tam siedzą kolesie którzy poza montażami szkolą innych gaziarzy, pełna profeska, zrobili mi A8 4.2, cyka i śmiga i mam ładnie zamontowany przycisk - coś takiego jak pokazują na swojej stronie

http://autogazslupsk.pl/index.php/services#bwg6/91

a nie jakiś smutny plastikowy dzyndzel przyklejony na desce rozdzielczej

parę zł więcej ale ja naprawdę jestem zadowolony
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam Kreno, założą co chcesz itp, na wszystko gwarancja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że w Gdańsku to jeszcze u Ptaka na ul. Przyrodników 1 dobrze robią. Jak to pierwsza instalacja to dobrze się zgłosić właśnie do nich. Zrobią Ci ładnie i estetycznie. Mam od nich instalację w swoim picasso i śmiga super. Auto duże, ciężkie, ale nie ma wrażenia jak jadę na gazie, że idzie mi jakoś ciężej. Dobrze to zrobili. Trzeba pamiętać by wpadać na przeglądy i taka instalacja nie powinna robić nam problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamontowałem http://vietnamimmigration.pl/warto-bylo-zamontowac-instalacje-auto-gazu/ szczerze wam powiem że nie mogę  narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry