Widok

Auto na abonament

Dzień dobry. Rozważam możliwość wynajmu samochodu na abonament. To ciekawa opcja, ale niestety niewiele wiem na ten temat, a nie interesuję się też samochodami. Po prostu potrzebuję nowoczesnego autka, na którym mogę polegać. Wiem, że w Trójmieście są firmy, które oferują auta na abonament. Ktoś mógłby mi doradzić, jaką firmę wybrać, jaki model byłby dobry itp. Dziękuję z góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

w kazdym salonie .. najem, leasing np skoda fabia 1,0 benzyna wplacasz na poczatek np10k(ubezpieczenie,oplata wstepna ,czesc wartosci auta itp) i potem raty od 550 przez 36 msc - opcja jak ktos szuka nowego i potrzebuje koszty.musisz sobie cos wybrac sama w zaleznosci ile chcesz placic co msc -drozsze auto wieksza rata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdź sobie ofertę master1. Mają oddział w Gdańsku, doradzą i zaproponują dobre warunki. Mają fajne samochody, nie tylko na wynajem, jeśli np. zdecydowałabyś się na zakup. Mój brat jeździ samochodem, który od nich wykupił i jest zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, master1 to dobra firma. Można też wynająć u nich auto używane, czyli takie 3-4 letnie. Opłata są wtedy niższa, a takie auto też będzie Ci dobrze służyć, bo jest fajnie utrzymane. Zależy jaką kwotę jesteś w stanie wydać, ale nie musisz bać się wynajmu kilkulatka. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry