Widok

Autobus do PKM

Na forum Bojana zebraly sie ludziska i chca połączenia linii autobusowej z pkm na Osowej. Gmina zbiera informacje na chwile obecna.
Mi by sporo ułatwilo takie polaczenie
Co myslicie
https://m.trojmiasto.pl/forum/autobus-do-pkm-ciag-dalszy-wazne-t852406,4,16.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleczkowo potrzebuje więcej połączeń z Chylonią a połączenie z Wiczlinem to byłby już luksus !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ile osób będzie jeździło ? Dwie w całym autobusie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Może trzeba przeprowadzić próbę ale nie jeden dzień tylko z dwa trzy miesiące, a nawet pół roku na pewno pasażerów będzie dużo.Pasażer musi się przeorganizować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy pomysł na zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów/dodanie nowych linii jest godny uwagi. Dobry pomysł co do PKM, jednak myślę, że priorytetem powinna być dołożenie kursów na Chylonię, bo jest to szybki dojazd z Koleczkowa i okolic do Gdyni, a także do Trójmiasta, przez dojazd na dworzec na Chylonii (SKM)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem dziś (przy okazji wizyty w OZ) w Kielnie nową pętlę autobusową. Robi wrażenie ( w porównaniu do Koleczkowa) - z tym, że z tego co się orientuję to na razie żaden autobus tam nie staje. To chyba taka inwestycja "na przyszłość" - ma rozmach nasza władza gminna,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i bardzo dobrze...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

wojt wszystko robi w kielnie a w Koleczkowie nic , droga od osrodka w kielnie do marchowego bedzie asfaltowa , latarnie itp a przeciez to zwykla polna droga byla. Czy to przypadek ze wojt mieszka na drugim jej koncu ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja z Koleczkowa jeżdżę do ośrodka. I bardzo fajnie że asfalt wylali. Można na skróty jechać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo prawda jest taka, że wójt robi wszystko żeby jemu i kieleńczyką się alnie żyło, a Koleczkowo to on ma w anusie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry