Odpowiadasz na:

Radio Gdańsk: Zakorkowana obwodnica (godz. 15:29)

Tym razem zaczynamy od korków na Obwodnicy Trójmiasta. Na trasie kierowców czekają poważne utrudnienia związane przede wszystkim z budową Obwodnicy Południowej Gdańska. Jezdnia zwężona jest w... rozwiń

Tym razem zaczynamy od korków na Obwodnicy Trójmiasta. Na trasie kierowców czekają poważne utrudnienia związane przede wszystkim z budową Obwodnicy Południowej Gdańska. Jezdnia zwężona jest w rejonie Straszyna. Tam od Pruszcza korek sięga do Rotmanki i stoi się w nim około 5 minut. Gorzej, jak mówi Pan Piotr od Gdyni. Zator jest bardzo długi i sięga do Kowal.
Jak mówi nasz słuchacz, byłby mniejszy gdyby kierowcy jechali "na zamek" zamiast od razu ustawiać się w jednej kolejce.

Przy okazji ważne informacje od drogowców, którzy w weekend będą remontować dylatacje, czyli połączenia wiaduktów z jezdnią. Tak będzie działo się na gdyńskim odcinku jezdni w stronę Gdańska. Trzeba się liczyć ze zwężeniami i korkami.

Korki także w Gdańsku. Jak mówi Pan Bogusław od Oliwy do centrum Wrzeszcza jedzie się aż 20 minut. Dojazd do centrum Gdańska Podwalem Przedmiejskim stoi od Novotelu.

Przypominamy też o wypadku w Piaśnicy koło Wejherowa. Pięć osób zostało rannych w zderzeniu czterech aut w tym dwóch ciężarówek. Za kilkanaście minut trasa będzie odblokowana. To jednak oznacza na początek ruch wahadłowy - mówią strażacy.

Sebastian Kwiatkowski

zobacz wątek
15 lat temu
Radio Gdańsk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry