Odpowiadasz na:

Radio Gdańsk: Gdynia. Stoi Chwaszczyńska do Sopockiej. (godz. 7:59)

Zatyka się Podwale Przedmiejskie do Węzła Unii Europejskiej. Około 15 minut - stracą Państwo przed wjazdem do Gdańska Traktem Św. Wojciecha.
Na razie górna i dolna część Sopotu jest... rozwiń

Zatyka się Podwale Przedmiejskie do Węzła Unii Europejskiej. Około 15 minut - stracą Państwo przed wjazdem do Gdańska Traktem Św. Wojciecha.
Na razie górna i dolna część Sopotu jest przejezdna - mówią zaprzyjaźnieni taksówkarze. Lekko zatyka się w kurorcie ulica Malczewskiego z Karwin.

W Gdyni ciaśniej na Nowowiczlińskiej do Chwaszczyńskiej - mówi Pan Zbyszek. Zatyka się też Chwaszczyńska do Sopockiej przez całe Karwiny. Ponadto na Wielkopolskiej stracą Państwo około 10-ciu minut.
O dużym zamieszaniu w rejonie Wzgórza Św. Maksymiliana informuje – Kris. Utrudniony jest zjazd z Witomina czyli Węzeł Cegielskiej. Lewy pas w stronę Śląskiej jest zamknięty. Więcej samochodów też na Zwycięstwa do Gdańska.

Kamil Wicik

zobacz wątek
15 lat temu
Radio Gdańsk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry