Odpowiadasz na:

Kwadrans w korku na obwodnicy

Teraz wiemy już znacznie więcej. Kilka kilometrów ma korek na Trójmiejskiej Obwodnicy na granicy Gdańska i Gdyni. Przypomnijmy, przy podjeździe przed Karwinami drogowcy naprawiają tak zwaną... rozwiń

Teraz wiemy już znacznie więcej. Kilka kilometrów ma korek na Trójmiejskiej Obwodnicy na granicy Gdańska i Gdyni. Przypomnijmy, przy podjeździe przed Karwinami drogowcy naprawiają tak zwaną dylatację. Jezdnia zwężona jest do jednego pasa, a korki sięgają do Osowej. O czym informują Pan Marek, Andrzej, Grzegorz i Tomasz. Jedyne pocieszenie jest takie, że w tym korku da się jechać jakieś 20 km/h..także powoli, w około kwadrans można przebrnąć. Prace tam potrwają do piątku włącznie.

Podobne roboty zaczęły się dziś na wiadukcie nad obwodnicą w Kowalach. Tam jednak na razie cisza - informacji o korkach nie mamy żadnych.

Jeszcze trzy miejsca, na które warto uważać. Zwężona jest Aleja Grunwaldzka tuż przed parkiem oliwskim w stronę Gdyni.
W Sopocie rozkopana jest ulica Bitwy pod Płowcami na wysokości Hestii. Korki także w Lublewie, w drodze do Kolbud.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk

zobacz wątek
16 lat temu
~Radio Gdańsk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry