Odpowiadasz na:

Pusto i chłodno

Chłodny poranek na Pomorzu. Na termometrach zaledwie kilka stopni powyżej zera. W Wieżycy na krajowej 20-tce termometry wskazują +2. Warto rozejrzeć się za zimowym płynem do spryskiwaczy, bo na... rozwiń

Chłodny poranek na Pomorzu. Na termometrach zaledwie kilka stopni powyżej zera. W Wieżycy na krajowej 20-tce termometry wskazują +2. Warto rozejrzeć się za zimowym płynem do spryskiwaczy, bo na drogach na razie spokojnie. W Trójmieście nie obserwujemy jeszcze bardzo dużego ruchu. Z Gdyni do Gdańska w 20 minut można przejechać.
W nocy jeden poważniejszy wypadek. Tuż przed północą na przystanku autobusowym, przy skrzyżowaniu ulic Morskiej i Mireckiego samochód osobowy zderzył się z autobusem. Lekko ranny został jeden z pasażerów komunikacji miejskiej. Pasażerowie auta, które spowodowało wypadek - zbiegli.

Sebastian Kwiatkowski, Radio Gdańsk

zobacz wątek
16 lat temu
~Radio Gdańsk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry