Odpowiadasz na:

Radio Gdańsk: Korek na Spacerowej (godz. 7:29)

Skarżą się państwo na ulicę Spacerową. Pan Adam piszę, że korkuje się do Oliwy. Tę informacje potwierdzają pan Piotr i pan Marek. Nieciekawie jest już przy zjeździe z Obowdnicy. W lepszej sytuacji... rozwiń

Skarżą się państwo na ulicę Spacerową. Pan Adam piszę, że korkuje się do Oliwy. Tę informacje potwierdzają pan Piotr i pan Marek. Nieciekawie jest już przy zjeździe z Obowdnicy. W lepszej sytuacji są kierowcy poruszający się w przeciwną stronę.
Inny z naszych słuchaczy badź słuchaczek sugeruje z kolei aby sprawdzić sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Wały Jagielońskie i Targ Drzewny. Odnośco bowiem wrażenie jakby żarówka na której powinna ukazywać się zielona strzałka została przepalona. W związku z tym wielu kierowców nie zważając na czerwone światło włącza się do ruchu. Poruszający się krajową szóstką Kolins jak zawsze trzyma rękę na pulsie. Jak piszę kierowcy jadący od strony Wejherowa przed Redą powinni liczyć się ze zwężeniem. Przypominam 603 06 06 06. Pisząc bądz dzwoniąc mogą się państwo podzielić tym co zastali na drogach.

Radio Gdańsk

zobacz wątek
13 lat temu
Radio Gdańsk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry