Widok

Autoreklama

Przesadziliście trochę z tymi pozytywami. Od niedawna salon istnieje, a jaki on rewelacyjny, Salony które istnieja po 10-15 lat nie maja takich komentarzy, a istnieja i cieszą sie dobra opinią.
Ale zwłykły przęcietny Kowalski bądź Kowalska, łykną to.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram Twoją opinię.
Pewnie właściciele tak sobie sami piszą.
Byłam tam i jakość usług jest na takim poziomie jak w każdym innym salonie do których chodziłam.
Ceny zdecydowanie są za wysokie.
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie popieram... mieszkam w okolicy, salon raczej z pogranicza innych no name, fakt z lepszą lokalizacją i to byłby plus. Podejście do klienta fatalne. Byłam tam kiedyś z córką, obsłużył nas pan, z fantastycznym podejściem do dziecka - córka miała wtedy mniej niż 3 latka. Więc jeśli traficie na tego Pana to ok. Potem byłam z nią u innej fryzjerki.. i cóż podejście - dziecko to nie klient, jakość usługi podobna do moich umiejętności. Niestety nienauczona doświadczeniem sama tam poszłam niedawno. Szefowa kazała mnie wcisnąć przed klientkę która jeszcze nie przyszła, za podcięcie karku i grzywki, włosy nad uszami ani te z góry w ogóle nietknięte nożyczkami - włosy zapuszczane z krótkiej wryzury. Technika no cóż... pozostawia dużo do życzenia. Koszt takiego "cięcia" 50pln.... no cóż powinnam podziękować, że poczułam się jak frajer dając zarobić bezczelnej właścicielce. Uważam, że większość opinii jest wyssanych z palca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry