Odpowiadasz na:

Aż strach się bać

Zjawisko śmierci, jak najbardziej naturalne, obudowane jest kulturowymi narracjami i rytuałami włączającymi ją w rytm życia.

Strach przed śmiercią a także samą śmierć postępowcy... rozwiń

Zjawisko śmierci, jak najbardziej naturalne, obudowane jest kulturowymi narracjami i rytuałami włączającymi ją w rytm życia.

Strach przed śmiercią a także samą śmierć postępowcy spróbowali wyeliminować z repertuaru kulturowego roztaczając miraże wiecznej młodości i sprzedając środki służące jej utrzymaniu i snując mrzonki o mozliwej nieśmiertelności, zapewnianej przez najnowsze i przyszłe technologie, by możliwie jak najbardziej nakręcać konsumpcję.

Za tym parawanem ukryto jednak prosperujące fabryki smierci, śmierci aborcyjnej i eutanazyjnej, także umotywowane ekonomicznie, dodając jeszcze kolejne parawany z rzekomych praw kobiet i dobrego życia.

I nagle wszystko to się odmieniło. Teraz ci sami postępowcy straszą nas śmiercią grożącą za sprawą koronawirusa jeśli pójdziemy na wybory. Pójdziesz do komisji, dopadnie cię Kostucha a jak nie to przyjdzie listonosz i wręczy ci zabójczą kopertę
Wprost strach się bać.

zobacz wątek
4 lata temu
~łowca absurdów

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry