Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Mogę tylko polecić! Pani Bożenka ma świetnie dopracowany program...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 marca 2024

Jagoda - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, Pani Bożenka wszystko mi rzetelnie wyjaśniła. Z...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Liliana - opinia wątek zamknięty Chodzę od lat, jestem zachwycona! Pani Bożenka jest cudowną osobą z ogromną...
~Liliana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Marek M. - opinia wątek zamknięty Absolutnie rewelacyjny zabieg. Najpierw spróbowałem sam, a potem zdecydowała...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Niezadowolona pacjentka - opinia wątek zamknięty Podejście średnie do pacjenta... Mi to całe oczyszczanie tak rozwaliło...
~Niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Barbara Szulc - opinia wątek zamknięty Jeździmy do Pani Bożenki od kilku lat, ponieważ takie oczyszczanie raz na rok...
~Barbara Szulc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2020

Super oczyszczanie i odchudzanie wątek zamknięty Zdrowie jest najważniejsze i tak do tego podchodzi Pani Bożena....
~Amber
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Zdrowie i przyjemność wątek zamknięty Zdrowie wraca, bo minęły różne dolegliwości m.innymi ciężka alergia, problemy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Swietna metoda, niesamowite efekty! wątek zamknięty Najbardziej skuteczna metoda usuwania pasozytow z organizmu.
~ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Najskuteczniejsza na rynku metoda oczyszczania organizmu wątek zamknięty Polecam wszystkim raz na kilka lat oczyscic organizm ze zlogow, pasozytow,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

bardzo dziękuję wątek zamknięty Efektem ubocznym kuracji jest spadek wagi -znaczny i bez efektu jojo!...
~Lidka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Dziekujemy! wątek zamknięty Po kuracji czulem sie... jak nowo narodzony prawie. Wszystkie osoby, ktorym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Dziękuję! wątek zamknięty Korzystałam z terapii już dwa razy i zdecydowanie wszystkim polecam. Pozbyłam...
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry