Widok

BAŁAGAN!

Nie polecam nikomu tej szkoły. Zaginęło tam moje zaświadczenie odbycia praktyki a pani dyrektor nie przyjmuje tego do wiadomości, twierdząc, ze wogóle tych dokumentów nie-dostarczyłam.
Tez jestem człowiekiem i rozumiem ze takie rzeczy się zdarzają, ale trzeba się po prostu przyznać, a nie traktować ludzi jak kłamców wmawiając im jakieś bzdury.
Uważajcie, i żadajcie potwierdzeń składanych zaświadczeń, moze przez to unikniecie dodatkowych problemów.
Idę po te dokumenty, mam nadzieję że tym razem dostanę dyplom na który pracowałam.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W szkole nie panuje żaden bałagan, dzienniki praktyk są zawsze umieszczane natychmiastowo w pozostałych dokumentach słuchaczy. W roku szkolnym 2007/2008 67 słuchaczy nie miało tego typu problemów, więc nie było do tej pory potrzeby wystawienia potwierdzeń dla słuchaczy jak Pani sugeruje w swojej wypowiedzi. jednocześnie zaznaczamy, że zawsze staramy się pomóc naszym słuchaczom w rozwiązywaniu trudnych problemów. Niestety do wydania dyplomu ukończenia szkoły potrzebne jest potwietrdzenie odbycia praktyk, którego szkoła nie posiada. W momencie dostarczenia dokumentu, dyplom zostanie wydany natychmiastowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry