Widok

BARDO ZAMKNIĘTE !

Wesele Temat dostępny też na forum:
To jednak prawda że Bardo jest już zamknięte.Wystarczy tam pojechać i sprawdzić.Jest tam wiecznie ciemno i nikogo nie ma!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak myślałam że nie masz pojęcia o zmianie IP.Buahahahahahahahaha!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest wiele pięknych obiektów.Mnie na przykład podoba się pałace w Prusewie i w Bychowie.Na pewno jest tez wiele innych,nie interesowałam się osobiście,więc nie mogę sypnąć teraz jak z rękawa nazwami.Ale wydaje mi się,ze wesele w pięknym zameczku z dużym,obfitym menu,tak,żeby wszyscy się najedli i z noclegami na 100 osób,to nie może być z tania impreza.Dlatego obawiam się,że założenie,żeby"ceny nie były jak z kosmosu"będzie nierealne.Bo wydaje mi się,że w takich miejscach płaci się właśnie za elegancję,świetną kuchnię,piękne wnętrza....Zresztą to kwestia umowna,co dla kogo znaczy tanio lub drogo..Ja odrzuciłam pałacyki w przedbiegach(mimo tęsknot z dzieciństwa)bo kwota 200 - 250 zł za osobę(wydaje mi się,że to minimum na przyzwoite wesele w takim miejscu) jest dla mnie po prostu niestety nieosiągalna...Ale trzymam kciuki za wszystkich poszukujących...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko, ze ani Zamek Sobieskiego w Rzucewie, ani palac w Leznie nie maja zaplecza noclegowego na ok. 100 osob. Poza tym i tu i tu sala jest za mala zeby pomiescic stolu dla tylu gosci weselnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodzę się, że skoro są takie problemy, to lepiej się nie stresować. Przed ślubem jest wiele innych, po co dokładać sobie samemu. Jest wiele pięknych sal.
Ja polecam zamek w Rzucewie- na weselu nie byłam, ale spędziłam tam tydzień ubiegłej zimy i jedzenie było przepyszne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stałe ip z irlandii... Buahahahahahahahaha!!!!!! Tego jeszcze nie słyszałem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwor Kaszubski Magnat Polecam ... http://www.dwor-magnat.pl napewno znajdziesz cos dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komp pochodzi z irl i ma stale ip które zresztą możesz sobie sam zmieniać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rzeczywiście pałac w Leźnie, a zwłaszcza jego otoczenie to urocze miejsce, ale jeżeli poziom kuchni weselnej jest na poziomie jaki zaprezentowano nam latem przy zamówionym obiedzie to nie polecam.Ceny wygórowane, a podany posiłek i i obsługa masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pałac w Leźnie (koło Gdańska) np.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też skorzystam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, podaj mi prosze zatem miejsce, ktore bedzie w stylu dworkowo, palacowym, z ladnym otoczeniem, z dala od zgielku miasta, dobrym dojazdem, nie na koncu swiata, z baza noclegowa na ok.100 osob i sala gdzie taka liczba osob bedzie w jednym miejscu biesiadować i tańczyć, i gdzie koszt nie bedzie z kosmosu.. chetnie skorzystam z sugestii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie dziwi,że ciągle są chętni na wesela tam..Jest tyle innych pięknych miejsc,dworków,pałaców w podobnym stylu,w których kontakt jest łatwy i przyjemny,które są otwarte i zawsze można je obejrzeć..O Bardo słyszał nawet mój wykładowca z Gdańska..."chyba ich zamknęli za długi,prawda"tak powiedział podczas lużnej rozmowy w czasie przerwy(wydaje za mąż córkę).Dużo osób mówi,że kontakt jest utrudniony,że nie ma tam prądu,że toną w długach....Nie wiem,jak jest naprawdę i nie interesuje mnie to,tylko się tak zastanawiam....Po jakie licho utrudniać sobie życie?Po co się dobijać?Denerwować?Jakby wesele samo w sobie nie było dużym stresem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
codziennie? najs.. a jak to robisz ze masz IP irlandzkie? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejeżdżam obok Bardo codziennie i od ok 2 miesięcy nie działo się tam nic.Nie odbywała się tam żadna impreza więc co można sobie pomyśleć o tym miejscu.Moi znajomi już dawno odpuścili sobie wesele w tym miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktos ma jakies nowe newsy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, ja nie wiem o co chodzi, rozumiem ze moze byc tak iz obiekt jest zamkniety ale dlaczego nie odbiera sie telefonu, odrzuca sie polaczenie lub tel jest wylaczony w ogole.. czemu nie ma ogolnej informacji ze obiekt jest otwarty tylko sezonowo, czemu storna internetowa nie dziala? co to za marketing jest? przeciez w ten sposb to kazda jedna firme mozna pograzyc.. mysle ze jest grupa osob zainteresowanych swoimi weselami w przytszlym roku, takich co podpisali juz wstepne umowy i takich co sa zainteresowani podpisaniem.. a kontaktu brak.. i jak sie nie martwic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pod jakim można się umówić? Bo żaden nie odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o zamknieciu nie wspomniano! zgaszone swiatla oznaczaja ze ktos pojechal w ciemno nie umawiajac sie z wlascicielem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dowiedzialam sie ze bardo nie jest juz otwarte caly czas tylko na wesela (nie oplaca im sie placic obsludze kiedy klientow malo - pewnie glownie o lokalizacje chodzi.. mimo ladnego zaplecza i wyg. zewnetrznego - klientela nie wali tam drzwiami i oknami); jest otwarte na uroczystosci zorganizowane w tym wesela, natomiast w celu zwiedzania itp kontakt telefoniczny;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co siejesz zamieszanie zazdrosnico!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry