Dzisiaj skorzystałam po raz pierwszy z pedicure i jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i profesjonalna. Szczegolną uwagę zwróciłam na higienę-jednorazowe narzędzia i sterylne przybory, nie trzeba się niczego obawiać. Napewno bede korzystala z usług w przyszłości. Serdecznie dziekuje i wszystkim polecam.