Odpowiadasz na:

BELL OSOWA

odradzam pracę w tej firmie !!!! Atmosfera straszna!!!

odradzam pracę w tej firmie !!!! Atmosfera straszna!!!

zobacz wątek
13 lat temu
~zz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry