Widok

BEZNADZIEJA

Niestety nie zgodzę się z tymi opiniami poniżej.
Zajęcia teoretyczne napawały mnie stresem-Jędrek wybierał do odpowiedzi jak ktoś nie wiedział to nie obyło się bez komentarza w stylu"co Pan tu robi".
Ogólnie ciągle z naszą grupą wałkował skrzyżowania a z inną -wiem bo byłem- robił ciągle praktykę jazdy.
Jego żona ,która pracuje w recepcji też niezbyt uprzejma, ciągle tylko wypytywanie kiedy wpłyną wszystkie pieniądze-osoby które wpłaciły od razu były inaczej traktowane na kursie.
Moją instruktor była p. Julita- brak słów- prawie niczego mnie nie nauczyła, kiedy było skręcanie sama kręcił moją kierowncą, kiedy zaczeło padać sama włączyła wycieraczki nie mówiąc już o tym ,że co chwilę tzręsła się zeby uważać na smaochód bo TO JEJ PRYWATNY!!!
Na spotkania przychodziła zawsze spóźniona, za każdym razem minimum 15 minut jazd mijało na gadaniu w samochodzie, częstowaniu cukiereczkami itd. a ja chciałem jeżdzić!!!
Ogólnie niezbyt ciekawie -całą jazde gadala o tym ze ciezko prowadzic swoja firme i ze mysli o zajsciu w ciaze - nie chce anwet mowic o tym jak to CIAGLE GADALA PRZEZ TEELFON!!!!
Kiedy jechalem na skrzyzowaniu na morskiej ona gadala przez telefon a ja prawie umarlem ze
Moja ocena
Jędrek - Ośrodek Szkolenia Kierowców kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 1
 
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
coś mi się wydaje , że powyższy komentarz pozostawiła osoba będąca totalnym beztalenciem do jazdy... Uważam , że p. Julita doskonale przygotowuje do egzaminu i do jazdy samochodem już po zdaniu prawka ( a ta jak wszyscy wiemy różni się od jazdy na eL-ce) . Za kierownicę łapała tylko jeśli to było absolutnie konieczne, więc tym bardziej jestem pewien, że autor komentarza pt. BEZNADZIEJA to totalna za przeproszeniem "łajza" co nigdy nie powinna za kółkiem siadać, skoro mu instruktorka musi kierownicę wiecznie trzymać. Nikt nie jest cudotwórcą i niektórych ludzi nauczyć jeździć się nie da:) A osoba od tegoż komentarza najwyraźniej wszystkich obarcza winą za swą ułomność.
Osobiście gorąco polecam osk Jędrek i jazdę z p. Julitą
PS. Cukiereczki rozładowują stres związany z jazdą:)))
Alicja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry