Widok

BEZNADZIEJA

ROBIŁAM ZAKUPY,PANI KASJERCE NIE PODOBAŁO SIĘ BARDZO ,ŻE STOIMY PRZY KASIE O WIĘKSZEJ ILOŚCI NIŻ 10 SZTUK,MAJĄC KILKA ARTYKUŁÓW (DODAM ,ŻE W SKLEPIE PUSTKI),KOMENTUJĄC TWIERDZENIEM ,ŻE MĄŻ JEST BARDZO ZŁOŚLIWY ,BO STOI DALEJ.CHYBA NIE CHCE SIĘ PANI MARIANNIE PRACOWAĆ A MOŻE NASTAŁ CZAS ,ŻE KASJERKI W TESCO MOGĄ DECYDOWAĆ KOGO BĘDĄ OBSŁUGIWAĆ A KOGO NIE?
SKŁADAJĄC SKARGĘ KIEROWNICZKA DZIAŁU KAS STWIERDZIŁA,ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO-MOŻE NIE, ALE MY JUŻ ZAKUPÓW W TESCO ROBIĆ NIE BĘDZIEMY!!! W TESCO SŁOWO PRZEPRASZAM ZAPOMNIJ -OLAĆ KLIENTA PRZYJDĄ INNI,NA SZCZĘŚCIE SĄ INNE SIECI HANDLOWE -GDZIE O KONSUMENTÓW SIĘ DBA. W TESCO JEST PUSTO TO NIE TO CO KIEDYŚ KIEDY BYŁY TŁUMY.MOŻE O TO CHODZI ?
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
promocje: 3
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
I właśnie przez takie podejscie ,jak ma Pani- sa w sklepach kolejki,bo skoro kasa jest do dziesięciu sztuk to po jaka cholere pcha sie Pani z większa ilościa skoro w sklepie jest pusto????Podejdzie następny klient i zrobi kasjerce awanture ,bo obsługuje kobiety z duza iloscia artykułow ,pomyslała Pani o tym?? Raczej nie -skoro wypisuje Pani takie idiotyzmy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy Pani rozumie dlaczego jest w TESCO kasa do 10 sztuk? to proszę zapytać Pani Kasjerki do czego służy taka kasa!!!. A pracy ustalać Pani nie musi , bo w Tesco jest osoba która ustala prace kasjerów. Szkoda że nie trafiła Pani na mnie (nie jestem pracownikiem Tesco) chętnie bym wytłumaczyła Pani tę kwestię. A słowo PRZEPRASZAM to Pani powinna powiedzieć tym kasjerkom które przez 10 godzin kasują klientów może mniej uciążliwych od Pani.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po to jest obsluga zeby obslugiwac... i pani kasjerka ma OBOWIAZEK obslugiwac klienta a nie wychowywac go. Przydaloby by sie paniom siedzacym 10 godzin na pupie troche samodyscypliny bo zachowuja sie jak rozkapryszone ksiezniczki i pracuja jak za kare. Nie podoba sie praca - to wolna droga... mozna poszukac inne - prawda :)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry