Widok

BIAŁY MARSZ. bardzo ważne!!!

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Przyjdźcie koniecznie!!! Powiadomcie znajomych!!! Zróbmy z tego biały marsz!!!

Gdańsk, kolegiata Najświętszego Serca Jezusowego Wrzeszcz

6 Kwietnia 2005 (środa)
Godzina: 20:00


Jan Paweł II to Nasz Papież – Nasz, jako całego świata, Nasz, jako Polaków, ale także Nasz, jako młodzieży, bowiem każdy z Nas pamięta Jego wielkie słowa skierowane w Naszą stronę. Aby uczcić Jego odejście z doczesnego świata, podziękować Mu za te wszystkie lata kiedy mogliśmy na Nim polegać, pogłębiać przez Niego naszą Wiarę, pokładać w Nim Nadzieję, a przede wszystkim uczyć się dzięki Niemu Miłości do drugiego człowieka oraz otaczającego świata, pragniemy zorganizować czuwanie, by zjednoczyć się z Nim w modlitwie. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich na to nabożeństwo, które odbędzie się dnia 6.IV(środa) o godz.20.00 w kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, który znajduje się przy ulicy ks. Józefa Zator Przytockiego 3 (kiedyś Mireckiego- niedaleko stacji kolejki SKM).

Prosimy zabrać ze sobą świece, które zostaną zapalone w trakcie czuwania na znak naszej jedności z Ojcem Świętym. Planujemy również, abyśmy na nabożeństwo przynieśli żółte, bądź białe tulipany, a po czuwaniu udali się pieszo pod pomnik Jana Pawła II na Zaspie i złożyli mu w ofierze kwiaty, świece oraz modlitwę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech przyjdą wszyscy z Trójmiasta, a nie tylko z Gdańska!! Zróbmy w końcu coś RAZEM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to co teraz napiszę jest w myślach większości z nas... Zjednoczmy się w piątek na Hipodromie, tam, gdzie przed laty, w 1999 roku Ojciec Święty przemawiał do nas- zorganizujmy się WSZYSCY na wspólnej modlitwie, śpiewie, w tym dniu kiedy przyjdzie nam Go pożegnać. Może udałoby się załatwić telebimy i śledzić uroczystość pogrzebową w Watykanie? Wiem, że nasz biskup jako miejsce wspólnej modlitwy wytypował pałac opatów w Oliwie, ale zapomniał chyba o tłumach z Trójmiasta, które chętnie przybyłyby na ostatnie pożegnanie naszego Papieża, a których Oliwa nie pomieści... Czy ktoś tu mógłby zadziałać w tej sprawie? Obawiam się, że nie jestem władna w tym temacie :-( Potrzeba tu duchownej ręki. Zjednoczmy się jak przed laty- to przecież w Trójmieście powstała Solidarność, potrafimy przecież być razem, tym bardziej w takim dniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małga - jestem za tym, żeby to było na hipodromie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego nam właśnie trzeba, zjednoczyć się bo razem łatwiej!!!!!! wysłałam mailem i na gg wiadomość o tym spotkaniu wszystkim znajomym i przekazuję ja również pocztą pantoflową. Pokażmy Ojcu Świętemu, że na młodzież trójmiejską też może liczyć, że jesteśmy zjednoczeni w modlitwie za Jego świętą Duszę.
Powiadomcie wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech będzie nas jak najwięcej!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry