Widok

BIURO RACHUNKOWE GDAŃSK

Aniołki Temat dostępny też na forum:
Witam ;) Jestem właścicielka firmy produkującej odzież. Niestety byłam zmuszona do zrezygnowania z usług biura, z którego usług korzystałam do tej pory. Bardzo korzystną ofertę współpracy dostałam od Biura Rachunkowego Macieja Godlewskiego - obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia ZUS oraz rozliczenia pracowników. Bardzo proszę o opinie. Słyszeliście coś? Może ktoś korzystał? Z góry dziękuję za pomoc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam, współpracuję od dłuższego czasu. Pan Godlewski z dużym doświadczeniem, życzliwy, komunikacja bardzo fajna. Zdecydowanie polecam nawiązanie współpracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Ja planuję otwarcie działalności gospodarczej w dalszych okolicach Gdańska i zastanawiam się czy wybrać biuro rachunkowe Macieja Godlewskiego do prowadzenia moich finansów.
Słyszałam, że biuro to jest dobra opcja dla małych i średnich przedsiębiorstw dlatego zaczęłam przeglądać ich oferte. Czy ktos jeszcze kiedykolwiek korzystal z ich usług? Bardzo Was proszę o rady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biura pana Godlewskiego nie znam. Mogę polecić Tax Care, siedziba jest w Gdańsku, ale załatwiam wszystkie sprawy on line. Właściwie kontakt bezpośrednio z nimi miałam w momencie podpisywania umowy i upoważnień. Wszystko robią za mnie, po urzędach nie muszę biegać, wszystkie potrzebne dokumenty w oryginałach dosyłam kurierem. Ostatnio jak mi siadł komputer to informatyka też miałam od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem klientką Biura Rachunkowego MG-Finanse Pana Macieja i z czystym sumieniem mogę przyznać, że jest to pierwsze takie biuro z którym współpracuję. Jestem bardzo zadowolona. Wszystkie rozliczenia dostaję na czas. Kontakt z biurem jest bardzo szybki i sprawny. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przy wyborze biura rachunkowego kierowałam się opiniami, ceną oraz ofertą usług. Zdecydowałam się na Biuro Rachunkowe Mg-Finanse Macieja Godlewskiego z Gdańska i przyznam, że jestem ogromnie zadowolona. Jakość usług jest bardzo wysoka. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze biuro jakie miałam to TUK Twój Ulubiony Księgowy polecam 516 389 355 super obsługa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca polecam usługi jakie pełni biuro rachunkowe MG-Finanse. Pan Maciej Godlewski i cały jego zespół to prawdziwi profesjonaliści. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby coś mi się nie spodobało w ich pracy, lub było niewykonane na czas. Współpracujemy już od kilku lat i nie wyobrażam sobie zmiany księgowego. Moim zdaniem najlepsze biuro rachunkowe w całym Trójmieście. 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko jest wybrać dobre biuro rachunkowe i sam się o tym przekonałem. Mój dobry znajomy dał mi numer do swojego księgowego Pana Macieja z MG-Finanse Gdańsk i teraz dopiero mogę odetchnąć z ulgą. Dokładnie tego było potrzeba dla mojej firmy - porządnego fachowca, dzięki któremu będę miał porządek w papierach i spokojnie będę mógł działać i iść do przodu. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o biuro podatkowe to warto wybierać tylko profesjonalne i nowoczesne biura. Nowoczesne biuro rachunkowe to też pełne wsparcie, nawet zdalne. Księgowość zdalna zyskuje na popularności w ostatnich czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry