Widok

BRAK PROFESJONALIZMU

Zdecydowanie nie polecam, chcę ostrzec przed nieprofesjonalną firmą.
Po 1 obsługa: ciągła rotacja pracowników i tym samym brak osoby, która w sposób profesjonalny obsługuje, sprawy kierowane i odsyłane w nieskończoność do osób, które nie mają żadnego pojęcia o danej sprawie w której się kontaktuje z nimi. Brak podstawowych informacji i wiedzy pracowników w danym zakresie.
Jakość: umiarkowana, ewentualne poprawki po oddaniu mieszkania do użytku wykonane (do tej pory nic się nie dzieje-minął nie cały rok) jednakże długość oczekiwania na wykonanie pozostawię bez komentarza odsyłając do komentarza odnośnie obsługi.
Terminowość: takie słowo w tej firmie nie istnieje
a) brak odpisywania na korespondencję w terminie, nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie.
b) oddanie inwestycji z ponad półrocznym opóźnieniem (Osiedle Jantarowe), następnie usilne oszukiwanie klienta (np. że firma pracowała w święta, bądź, że opóźnienia spowodowane były, ale nie z winy dewelopera, itp.) i nie stosowanie się do postanowień umowy mówiącej, że za każdy dzień zwłoki należy się kupującemu % od wartości (kwota wyliczona według ich własnych widzi mi się).
Dużo by jeszcze pisać, ale są ograniczenia. NIE POLEC
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość: 4
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
no to chyba się coś zmieniło od ponad dwóch lat ta sama obsługa - gratulacje dla Dewelopera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nic sie nie zmieniło. Gdybyśmy tylko wiedzieli, z czym wiąże się zkup mieszkania u tego dewelopera, nigdy byśmy się na nie nie zdecydowali. Całkowity brak profesjonalizmu, opieszałość i brak konsekwencji... to tylko kilka z z wielu zarzutów... Zdecydowanie nie polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry