BUDMIŚ Usługi Budowlane

Usługi remontowe i budowlane

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 167C/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Łatwo wejść do mieszkania w stanie deweloperskim i zacząć wszystko od...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2017

Fachowcy wątek zamknięty Panowie z Budmisia wykańczali nasze mieszkanie (stan deweloperski). Prace...
~Konrad i Basia T.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem wymagającym Klientem i muszę przyznać, że Panowie sprostali moim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Porządne wykonanie wątek zamknięty Remont mieszkania robiony w tym roku. Z plusów: - darmowa wizyta w celu...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Fachowa ekipa wątek zamknięty Bardzo sprawna ekipa, praca została wykonana fachowo i w uzgodnionym...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Remont sypialni wątek zamknięty Szybki i profesjonalny remont, wykonany zgodnie z moim zamysłem i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Fachowcy wątek zamknięty Panowie robili u mnie łazienkę, montowali ścianki gipsowe, kładli gres w...
~Goolin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Szybko, sprawnie, z pomysłem i cierpliwością, a także w rozsądnej cenie. wątek zamknięty Panowie z BUDMIŚ robili u nas remont całego mieszkania. Najpierw doprowadzali...
~Dawid84
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Dobrzy na sprawny remont wątek zamknięty Przeprowadzałam remont całego mieszkania. Panowie z Budmisia wykonali u mnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry