Widok

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi.
"Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi" na podstawie książki Pierra Gripariego cyrkowy musical 6+ Twórcy: na podstawie książki Pierra Gripariego tłumaczenie: Grażyna Szadkowska scenariusz: Emil Płoszajski reżyseria i teksty piosenek: Agnieszka Płoszajska muzyka: Krzysztof Wojciechowski scenografia: Monika Ostrowska choreografia: Michał Cyran wideo: Łukasz Boros asystentka ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie!

Wspaniałe przedstawienie, widać ogrom prac włożony w ten spektakl. Zdecydowanie warto to obejrzeć!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękna historia grana prze znakomitych aktorów

Polecam z całego serca. Od samego początku piosenki poruszają do łez. Aktorzy- mali i duzi- wspaniałe grają swoje role! !! Zaskakują i poruszają
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawa

Przepiękny spektakl!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niedostosowane do wieku

Przedstawienie niedostosowane do wieku, rozumiem, że niektóre 6-latki rozumieją, że przepiłowanie dziecka na pół nie dzieje się naprawdę, ale dla innych to jedna będzie za dużo wrażeń. Dla mojego 7,5-latka przedstawienie "było straszne i przerażające", muzyka była groźna. Początek budzi we mnie mieszane uczucia, kilka "tanich" żartów również, ciągła atmosfera grozy. Zdecydowanie dla starszych dzieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brawo ! Piękny spektakl !

Piękny spektakl ! Brawo Teatr Miniatura ! Chcemy pójść jeszcze raz. Piosenki zapamiętane i śpiewane po spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Pipi

Cudowna opowieść o dorastaniu i o tym , że wszystko się zmienia. Barwna , przepełniona muzyką ,brawurowo wyśpiewana. Wspaniała scenografia .Lubię przedstawienia teatralne dla dzieci, w których czuć szacunek dla młodego widza:)Aktorzy zwłaszcza ci nieletni - rewelacyjni. To było naprawdę piękne!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spektakl dla dużych dzieci

Na pewno nie 6+, i w ogóle nie dla wrażliwych dzieci. Sama jako dorosła chwilami miałam wrażenie, że zabrałam dziecko na horror.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry