Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bogucka Donata - opinia wątek zamknięty synek bardzo lubi przedszkole, jedzonko zdrowe, jak w domu. Warunki super,...
~Bogucka Donata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

JolaL. - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole pod wieloma względami. Bogata oferta jak chodzi o...
~JolaL.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam Przedszkole Bajkoland. Dzieci mają bardzo dużo ciekawych zajęć,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Nowoczesna placówka, domowa atmosfera, bogate wyposażenie, piękne, kolorowe...
~Dorota i Wojtek Radeccy od Ani (
7

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2019

MamaPoli - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo, dzieci są tu w pełni zaopiekowane, Ciocie sa niesamowite,...
~MamaPoli
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Gaja - opinia wątek zamknięty Polecam , świetne przedszkole, bardzo dobra kadra, opieka na wysokim...
~Gaja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Dawid Kitka - opinia wątek zamknięty Polecam placówkę. Super opiekunkowe, widać że ludzie z powołaniem bo...
~Dawid Kitka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Przedszkole mogę polecić z czystym sumieniem. Miła i profesjonalna kadra...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Alicja D - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna placówka, sympatyczne wychowawczynie, dziecko szybko sie...
~Alicja D
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Kamila Kisz - opinia wątek zamknięty Super podejście do dzieci. Naprawdę widać że zajęcia są przemyślane a dzieci...
~Kamila Kisz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Ksenia - opinia wątek zamknięty Zmiana przedszkola na Bajkoland mojej córce wyszła tylko na dobre. W...
~Ksenia
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Mama Kornelii - opinia wątek zamknięty Fantastyczne przedszkole, daję mojemu dziecku to co potrzeba. Nawet w tym...
~Mama Kornelii
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Ode mnie jako mamy same wysokie oceny dla Przedszkola! Jestem zadowolona...
~Aga
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

klara - opinia wątek zamknięty Swietne miejsce pozwalajace dzieciom rozwijac sie, uczyc i nawiazywac relacje...
~klara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Magda M - opinia wątek zamknięty Dobra opieka, bardzo ciekawe, rożnorodne zajęcia. Super podejście językowe....
~Magda M
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Panie opiekunki zajmują się dziećmi z pasją. Bardzo wysoki poziom usług.
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

marika - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole, lepiej nie mogliśmy trafić dla Amelki. Polecam. Kadra...
~marika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Super placowka, fantastyczna opieka, "ciocie" sa bardzo zaangazowane i widac,...
~Patrycja
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2020

dominika w. - opinia wątek zamknięty Polecam wybrać to przedszkole dla waszych dzieci bo pracują tutaj bardzo...
~dominika w.
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

kasia - opinia wątek zamknięty Swietna placowka. Bardzo zaangazowana opieka, "ciocie"swietnie zajmuja sie...
~kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry