Widok

Bal maskowy

Kurde przez tą maskarade ,to dzisiaj opieprzyłem obcą kobietę w Lidlu,myślałem, że to moja Genia ,a to byla żona innego męża. Mówię do niej po co Ty kupujesz kurde wodę w butelkach jak ja nie piję wody tylko piwo!!!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdzisiek na prezydenta!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś królowała "Panorama Północy" na twarz a teraz maseczka . Bardziej humanitarnie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Ty dzielny jesteś! Ja to się boję na moją głos podnosić bo mnie troszke bije...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba było ją walnąć w maseczkę wtedy by ci kupiła to piwo acha ale tak ogulnie powinieneś iść za smrodem żony trzeba tylko wachac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ogólnie, to Ty powinieneś dostać pasem po d u p s k u za ,to że nie potrafisz napisać poprawnie slowa ogólnie, tylko się tu ogólnie mądrujesz i ogólnie jesteś w błędzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to dopiero w domu zorientowałem się że obcą babeczkę z Biedry przywiozłem a moja chyba została na mrożonkach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty ,to weź może jedź po nią, bo tam zamarznie i będziesz mieć taką zimną i nieczułą kobietę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Waham się jeszcze, ta obca jakby mniej zrzędzi i gotuje niezłą ogórkową. Może zostawię tak jak jest...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro tak ,to tak widać musi być, zresztą tą poprzednią na tak długo tam zostawiłeś, że pewno już tego koronawirusa złapała, bo tyle ludzi tam się przewija ,ale mniej na uwadze, że na początku to zawsze jest dobra ogórkowa, a potem zupa ci się przeje ,a i zdarzają się dni kiedy zupa jest za słona
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry