Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu pedicure hybrydowego w salonie Balola. Jestem...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2020

zabieg zaffiro wątek zamknięty Salon profesjonalny i estetyczny. Naprawdę przemiła obsługa. Klient czuje się...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Moje ulubione miejsce w 3mieście! wątek zamknięty Jestem stałą klientką od 3 lat...Uwielbiam to miejsce! Jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Salon wątek zamknięty Klientką jestem od kilku miesięcy, trafiłam tu z polecenia koleżanki, na...
~Dragonfly
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Pediciure wątek zamknięty Nie polecam usługi pediciure wykonanej przez p. Katarzynę Ch, zabieg wykonany...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Wizyty w salonie Balola to czysta przyjemność - przemiła atmosfera, pełen...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Pomoc podologiczna wątek zamknięty W poszukiwaniu ratunku pod 6-ma sopockimi adresami, jedynie Marta z Baloli...
~GLOBO GLOBO
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Świetny salon wątek zamknięty Jedyne takie miejsce w Trójmieście. Polecam gorąco! Atmosfera rewelacyjna,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

polecam wątek zamknięty Jestem stała klientka tego salonu. Uwielbiam pielęgnować siebie, a to...
~karalona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Dziękuję! wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie N. za profesjonalną konsultacje,...
~Darla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

wszystko pięknie tylko naciągają wątek zamknięty jakość usług bez zarzutu, salon piękny, ale co z tego, gdy poczułam się drugi...
~1990
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Super atmosfera, bardzo miłe, indywidualne i profesjonalne podejście do...
~M.M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Wspaniały relaks wątek zamknięty Absolutnie cudowne miejsce. Piękny wystrój z ogromną dbałością o detale...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry