Widok

Baltea Apartments

Baltea Apartments Temat dostępny też na forum:
Inwestycja zlokalizowana będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, co oznacza bezpośredni dostęp do rozległych, zielonych terenów rekreacyjnych oraz plaży. W pasie nadmorskim znajdują się trasy rowerowe, spacerowe, a znajdujący się w sąsiedztwie inwestycji duży plac zabaw oraz skatepark dla najmłodszych czy korty tenisowe to tylko część atrakcji.

Lokalizacja zapewnia też bliskość ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KASIA

lokalizacja fajna, ale elewacja straszna, te pomaranczowe elementy maja nawiazac do falowcow ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

odp

Tak mają nawiązać do okolicznych budynków ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już kompletnie zabudują Przymorze wysokościowcami - następny będzie po sąsiedzku.

A taka piękna dzielnica była...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

piękna to ona była w latach 50-60
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeżeli podobają Ci się zabudowania z lat 50-tych, 60-tych; to znajdziesz w Polsce jeszcze dużo mieszkań w zapomnianych i opuszczonych siedliskach z tych lat.
Gdańsk jest mistem nowoczesnym, dla ludzi w większości spoglądających w przyszłość, a nie wpatrzonych wiecznie wstecz, za siebie. Chociaż, jak widać i takich nie brakuje, niestety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nowe nie znaczy lepsze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co jak co

Co jak co ale tak brzydkiego projektu już dawno nie widziałem.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

wstyd coś takiego zaprojektować w tych czasach

wystarczy zainspirować się pierwszym lepszym projektem konkurencji i by lepiej !!! po sto kroć wyglądało... nie powinno się wydawać pozwoleń na takie projekty w tak dobrym miejscu , niech ma naście pieter, a le nich wygląda jak inne wysokie bloki reszt deweloperów, a nie postawić pudło tuż obok kortów i parku...maskara wstyd się pod takim projektem podpisać , kto to projektował???? zna ktoś autora ??? BRAVO
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

wstyd coś takiego zaprojektować w tych czasach

wystarczy zainspirować się pierwszym lepszym projektem konkurencji i by lepiej !!! po sto kroć wyglądało... nie powinno się wydawać pozwoleń na takie projekty w tak dobrym miejscu , niech ma naście pieter, a le nich wygląda jak inne wysokie bloki reszt deweloperów, a nie postawić pudło tuż obok kortów i parku...maskara wstyd się pod takim projektem podpisać , kto to projektował???? zna ktoś autora ??? BRAVO
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra

Projekt jak za Gomulki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

stop inwestycji

poprawcie projekt by to jakoś wyglądało , jest jeszcze czas !!!a ci co zrobili rezerwacje też się ucieszą
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny

Jaka cena za metr? Ktoś rozmawiał z biurem sprzedaży?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ceny JUŻ OD 8 800zł/m2"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba byc naprawde szurniety, zeby kupic mieszkanie w takim molochu, kiedy niedaleko buduja domy na ludzka skale. Tu ze wzgledu na miejsce chca wyciagnac jak najwieksza kase.Co drugie mieszkanie na wynajem turystom, a za 10 lat syf jak w falowcu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może być prawda, niestety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie to brzydkie , a fe . Przykro mówić ale Przymorze schodzi na psy .... chciałam tam mieszkać całe życie ale dobrze , że uciekłam z tamtego miejsca . Blokowisko i jeszcze raz blokowisko .. Szkoda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słucham? Bardzo ładna dzielnica. Nie wszyscy chcą mieszkać w domkach pod lasem. Tu przyjemne spokojne mieszkanko też można kupić, ale trzeba wiedzieć, gdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To gdzie można kupić spokojne i przyjemne mieszkanko? Jestem zainteresowany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tarasy Bałtyku spokojne?

Przyjemne? - Owszem, ale czy spokojne? - śmiem wątpić. Poza tym drożyzna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beton beton beton

schron i z czym tam jeszcze to mi sie kojarzy ! Przymorze powinno teraz stawiac na zieleń a nie dalej na bloki bloki bloki brzydkie to i już
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ależ to brzydkie!

Czy my już w Polsce architektów nie mamy? Jak można zaprojektować takie ohydztwo?
Lokalizacja oczywiście fajna, ale wygląd - dramat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przy samym parku kolejny, budżetowy falowiec

To jest kolejny falowiec w nieco nowocześniejszej formie. Żeby możliwie dużo zarobić, należy na ograniczonej powierzchni gruntowej upchnąć jak najwięcej, tanio wybudowanych mieszkań. Zaprojektowany budynek spełnia zakładane kryteria. Niestety, w tym przypadku estetyka jest zupełnie nieistotna. Budynek może być szkaradny, a klienci prawdopodobnie i tak wyłożą stosunkowo dużą kasę za lokalizację tzn. dla sąsiedztwa parku i bliskość zatoki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przymorze

Piastowska 30 (4 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji sprzyja osobom, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie blisko...

Powiekszanie ust (4 odpowiedzi)

Hej, ja mam takie pytanie, ponieważ od niedawna jestem mieszkanką Trójmiasta. Szukam jakiegoś...

Gdzie mogę oddać lub sprzedać używane ubrania? (37 odpowiedzi)

Po sprzątaniu w szafie mam wiele ubrań w dobrym stanie których już nie będę nosić, a żal mi ich...

do góry