Widok

Balustrada

Czy macie może kogoś sprawdzonego i godnego polecenia do wykonania w domu balustrady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam też poszukuje kogos takiego i nie za miliony :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mogę.....
Podaj maila z opisem co dokładnie życzysz i się chyba dogadamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić Ci firmę, gdzie kupisz balustradę najwyższej jakości. Znajdziesz tam gotowe systemy oraz bardzo szeroką ofertę poszczególnych elementów. Kupowałam tam maskownice do rur i profili -> https://gigastal.pl/rozety-maskujace-maskownice-do-rur-profili-i-balustrad-rozety-90x90-dla-profili-20x40-30x30-40x40-50x50-mm-c-91_426.html. Jestem zadowolona i polecam gorąco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hahaha kupowałam wstęp profeska a w podpisie Leszek :) co za genialna reklama :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę ci polecić tylko nie piszesz z czego one mają być wykonane nierdzewna z drewna cedrowego czy z wiązu albo z aluminium lub czarnej rury lub z plastiku zdecyduj się o co ci chodzi i na co cię stać bo jak masz mało kasy to jedź do tartaku kup dechy słupki oni ci tam wytłumaczą nie zapomnij wymiarów i sam sobie zrobisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry