Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej Tomaszewski - opinia wątek zamknięty Firma zorganizowała 17 lipca 2020 r. w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni...
~Maciej Tomaszewski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Wesele w Riwierze-opinia wątek zamknięty zdecydowaliśmy się na wesele w Riwierze w Gdyni. organizuje je tam BanGlob....
~Młoda
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Wesele w Riwierze wątek zamknięty Mieliśmy we wrześniu wesele w sali Riwiera w Gdyni, realizowane przez firmę...
~Pamela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Cudowne wesele wątek zamknięty Sala bankietowa najlepsze miejsce do organizacji wesela. Duża, przestronna,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2018

Gorąco polecamy Banglob - Riwiera Gdynia!!! wątek zamknięty Nasz dzień to był 01.06.2018 i dzięki firmie Banglob wszystko było n a...
~Kinga i Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Wesele 30/06/2018 wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z firmą Banglob podczas organizacji własnego...
~Karolina Ch.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Bal Walentynkowy 10.02.2018 wątek zamknięty Bal w Teatrze Muzycznym przeszedł już do historii, jednak w sercu wybrzmiewa...
~Barbara Moteka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Polecamy ! wątek zamknięty Kolejny raz bawiliśmy się z BanGlobem,tym razem na Balu Karnawałowym w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Bal karnawałowy POLECAM wątek zamknięty Byłem z towarzystwem na balu po koncercie w Filharmonii. Bardzo dobre...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Kolejny Karnawał powoli dobiega końca i kolejny raz wynosimy najlepsze...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Impreza urodzinowa w dniu 28.02.2017 wątek zamknięty Bardzo dziękuję za przygotowanie uroczej imprezy urodzinowej mojej żony w...
~Kaźmierski Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Polecam wszystkim serdecznie wątek zamknięty Podziękowania dla BanGlob! W Karnawale 2017 byliśmy w dwóch miejscach, gdzie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Pierwszy raz zdecydowałem się uczestniczyć w koncercie i balu na Ołowiance w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Sylwester w muzycznym wątek zamknięty Tak źle, że nie wiadomo od czego zacząć. Informacyjnie - kolacja sylwestrowa...
~Hanna
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Sylwester Banglob w Teatrze Muzycznym wątek zamknięty zgłoś do moderacji post 12433959 Fantastyczny Sylwerster zorganizowany...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

niezapomniany dzień wątek zamknięty Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z Banglob. Otzymałam wszelkie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Wesele jak z bajki! wątek zamknięty Bardzo, bardzo polecam Banglob! Firma zorganizowała moje wesele w Riwierze w...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Wedding of your dreams wątek zamknięty BanGlob organised our wedding party in Riwiera in Gdynia. The location is...
~Koen Dhulster (Belgium)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Bal w Teatrze Muzycznym wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim firmę Banglob jako catering, na wczorajszym balu...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Ach co to był za bal :) nie raz mam okazję kosztować dań firmy BanGlob na...
~Adrianna z Sopotu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

39

wątków

do góry