Widok

Banino :-(

Banino wieś konfidentów i donosicieli. W calym powiecie nie ma tyle donosów co w Baninie. Co za gnoje skończone żeby nawt sąsiad na sąsiada donil. Trzeba mieć z głową. Żeby taka szuja być to trzeba się urodzić w spaczonej rodzinie. Jeździć z kamerkami, robić zdjęcia i donosić na policję. Ja prd!!!!! Wstyd tu mieszkać. Opinia o Baninie wszędzie beznadziejna przez takie szumowiny. Wszędzie się słyszy ze w Baninie najbardziej roszczeniowi przypierdalacze. Chcecie komisariat tylko po to, żebyście mogli donosić. porąbana mentalność baninska inaczej nie ma określenia wstyd!!!!
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 32

a co, paliles smieciami i sie wydalo?
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 8
nue dziw sie ludzie kredyty pobrali na kurniki po 500 000 tyś i to i chodzą sfrustrowany...taka Karol i ka wiesniacza mentalnoac
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 26
Oj jak mi przykro. Pretensje za to że mandacik dostał. A powinien mieć pretensje do siebie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11
Przez takich popaprańców jak ty pajacu, tu nigdy dobrze nie będzie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jakby jeden drugiego szanował - nie palił śmieciami, jeździł środkiem drogi, to by nie trzeba było prosić Policję o interwencję... Proste.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6
Na policji w Kartuzach mają polewę z baniniakow, kilkadziesiąt donosów tygodniowo, istna wieża babel to banino, d**ila d**ilem pogania. Wstyd. Nigdzie nie ma tyłu porąbow co w Baninie
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 17

Konfident ,ubek , zomowiec, spaczony umysł złamany przez ojca alkoholika , drobnomieszczański z miasteczka ktorego cała szkole w d....e kopali mniejsi chłopcy , I co tu sie dziwić ,mamusia biede klepie na rencinie , sasiadkom sie chwali ze syn w gdańsku w domu mieszka ! Kamerke ma i panisko jest! czuje sie lepiej . Obowiązek swojego dziada szmalcownika spełnia . Bleee
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

A ja jakoś żyje w zgodzie z prawem, sąsiadowi się kłaniam i jeszcze nikt mnie nigdzie nie zgłosił.
Do kogo pretensje? Może zacznij od siebie!!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ja mam sasiada ubeka...kase bral jak nasi rodzice w 90 roku tracili pracę..menda taka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

A gdzie napisano, że każdy musi pracować?? Tak było w poprzednim systemie, który z jakiegoś powodu upadł. I sugerujesz, że stracili pracę bo ubek donosił. A to nie ten wredny kapitalizm i brak potrzeb na utrzymywanie niepotrzebnych etatów/zakładów. Zaraz mnie zlinczujecie, że część etatów utracono przez złe zarządzanie majątkiem publicznym. Ale w to miejsce powstały zakłady prywatne i kto chciał ten pracuje...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
W samo sedno
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze potrzeba mandaciki dla tych co parkują w zatoczce autobusowej pod szkolą i będzie ok
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

Komu przeszkadza żeby dziecko z samochodu wypuścić do szkoły?!?! litości!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 28

Mi przeszkadza bo stoję w korku. Litości dziecko nie może przejść 200 metrów. Grubi rodzice choduja grube dzieci co nawet 200 metrów nie chodzą. Litości
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 4

lepiej być grubym niż taka pusta menda jak ty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 36

Czekajcie idę po popcorn!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi przeszkadzają ludzie którzy nie umieją 200m podejść do kolejki i narzekają na korki :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe od kiedy do kolejki jest 200 m z bagnina , tory nam położyli, czy może czegoś nie wiem?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie każdy mieszkający w Baninie ma 100 m do kolejki...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

kablują , bo sie nudza.czlowiek ktore ma prace , obowiazki, jest szczesliwy ie zawraca sobie takim dramatem gimnazjalisty glowy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Komisariat to akurat by się w Baninie przydał. I paru policjantów którym naprawdę się chce podrążyć temat i łapać przestępców a nie z automatu umarzać. Taki jeden podpala samochód i uchodzi mu to bezkarnie, kto wie kiedy następnym razem zrobi coś gorszego. Na świeżo pewnie jakieś psy tropiące po zapachu benzyny by doprowadziły gdzie uciekł, ale komu by się chciało skoro (jeszcze) nikt nie zginął tylko straty materialne. Po prawie 2 latach już małe szanse - chyba że się kiedyś wygada kumplowi przy wódce i kumpel doniesie. Konfident? Być może, ale jakby przestępca siedział tam gdzie jego miejsce to może następni by się zastanowili czy warto i ludzie mogliby czuć się bezpieczniej.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedys było normalnie od kiedy nastawiali szeregów to dziwni ludzie zamieszkali w Baninie. Macie teraz Banino ,smutną wieś :(
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10

Kiedyś tutaj się fajnie żyło. Teraz to nic tylko spieprzać jak najdalej zanim te bombelki podrosną i zrobią tutaj jeszcze gorszy syf.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mimo wszystko proponuję nie uogólniać, to nie szeregi powodują że niektórzy są jacy są, też mieszkam w szeregu i staramy się żyć normalnie nie odgradzając się, sąsiedzi w zdecydowanej większości normalni.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

To właśnie właściciele domów jednorodzinnych potrafią zaorać czy ogrodzić drogę gminną, a gmina oczywiście takie rzeczy ma gdzieś.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

No już tak nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Każdy potrafi uprzykrzyc życie sąsiadom- nie wazne jaki metraz dziaki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstyd to popelniac wykroczenia. Napisz za co i gdzie to sie posmiejemy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety w dużej mierze wprowadziła się klientela do Banina, która myśli, że wszystko im wolno i widzą tylko czubek swojego nosa, nie bacząc na innych. Jak to jest, że ja do tej pory nie otrzymałem żadnego mandatu? Może dlatego, że nie parkuję w zatoczce pod szkołą? Nie staję samochodem na środku chodnika? Nie przekraczam prędkości? Nie palę śmieciami w kominku? Jestem porostu świadomy tego, że nie mieszkam sam w Baninie i staram się podchodzić do innych tak, jakbym chciał by inni podchodzili do mnie. Skoro rodzice nie nauczyli was kultury to widać jedynie policja i mandaty mogą coś w tej kwestii jeszcze pomóc.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mój sąsiad pali śmieciami. Dym smród i rak . Chyba go podje....bie.... jak go pytałem czym pali mówił że drzewem A dym i smród jak po śmieciach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Często nie umieją rozpalić i faktycznie śmierdzi nawet jeśli nie palą śmieci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja mam pomysł. Wprowadźmy godzinę policyjną, patrole bo dyskusja ku temu zmierza. Wybaczcie średnio 30 donosów tygod z samego Banina to nie jest normalne. Świadczy to o tym jakie zryte berety tu mieszkają
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

ja bym jednak żądał wskaźnika ilosci donosów na tysiąc mieszkańców, bo tak to tylko populizm. Jak chcecie porównywać ilość donosów z wsi o liczbie mieszkańców 200-500 do Banina o liczbie pewnie grubo powyżej 10 000 faktycznie zamieszkujących.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
A najlepsze jest to, że najwięcej problemów mają z tym (tym rzekomym donoszeniem) ludzie którzy do Banina przeprowadzili się z miasta... Właśnie przez takich jak Ty nigdy tu nie będzie dobrze... Nie umiesz się dostosować to wypad gdzie indziej. Dopóki nie było nawałów tych pseudo miastowych to był spokój. Żadne psy nie łaziły luzem, rodzice nie bały się o dzieci puszczając je do szkoły, ze ktos potrąci i wiele innych przykładów na to jest.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie tak, donieść na pijanego kierowce, na złodzieja, na kogoś kto komuś krzywde robi to jeszcze rozumiem, ale nagrywac auto z czystej zawiści tylko po to zeby mu dosra..... to trzeba mieć kisiel w głowie. Aspołeczny bez mózg!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Oj już byś się przyznał za co dostałeś mandat. Było by przynajmniej większe pośmiewisko.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co ty gadasz! Mieszkam tu ponad 20 lat i tu się zawsze jakieś psy walesaly- większe od tych co teraz i bardziej niebezpieczne . Był czas, ze po polach od strony Pszennej przemykala taka bezpanska wataha ( poczatek lat 2000s). A i bywało że psy się zrywaly z lancucha i uciekaly wlascicielom i potem tez byl strach isc. Sorry takie rzeczy tu się zdarzały przed rozwojem miejscowości i jak ktoś o tym zapomina i oskarża miastowych to ma chyba jakieś wyparcie.
Ps. A jak macie problem z tym że donosy sa- społeczeństwo polskie też się zmieniło i tak obecnie jest wszędzie- także w miastach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do psów to się nie zgadzam: wszystkie biegające regularnie luzem w okolicach Familijnego to psiaki autochtonów, mieszkańcy osiedla nie wypuszczają swoich luzem (chyba że czasami zdarzy się jakiś uciekinier na krótkim gigancie). Miejscowe to miłe i łagodne psiury, boję się tylko że skończą pod kołami samochodu - od paru lat ruch samochodowy na Pszennej nie jest już wiejski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajna dyskusja :-)
"donosicielstwo" to mentalność wschodnia natomiast to samo w cywilizowanych krajach nazywa "postawa obywatelska" i należy ją promować i chwalić. Tylko wówczas podniesie się nasz poziom życia jesli wszyscy bęziemy szanować zasady i siebie wzajemnie.
Tak więc drodzy forumowicze życzę wam wytrwałości w "donoszeniu"!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

1 pkt - przypadkowe nie umyślne podpierdolenie

5 pkt - niby nieumyślne podpierdolenie

10 pkt - zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków

20 pkt - anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym , byle zaistnieć

30 pkt - podpierdolenie w obecności świadków

40 pkt - samopodpierdolka w cztery z przełożonym

50 pkt - samopodpierdolka przy świadkach

60 pkt - podpierdolenie do przełożonego w obecności podpierdolanego bez innych świadków

70 pkt - podpierdolenie w obecności p************ego przy większej ilości świadków

80 pkt - podpierdolenie w obecności p************ego, pomimo, iż on nie jest winny

90 pkt - podpierdolenie w obecności p************ego, pomimo, iż on nie jest winny a czynu tego dokonał sam p************ący

100 pkt - podpierdolenie w obecności p************ego,pomimo, iż on nie jest winny a czynu tego dokonał sam p************ący na spółkę z przełożonym, do którego się p************i wmówienie p************emu jego winy

Bonusy:

- podpie***lanie najlepszego kumpla dodatkowo - 10 pkt

- podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany - dodatkowo 20 pkt

- kiedy dzień wcześniej piło się z p************ym jego wódke , w jego domu - 25 pkt



Proszę zaznaczyć ile punktów było to warte

Zapraszam do ankiety
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jeszcze tak sie nie naśmiałem. Dobry post. Troche sie musiałeś namęczyć, żeby to napisać. Co za punktacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Stare jak świat, skopiował z internetu...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak stare adekwatne do sytuacji. W Baninie jest zbieranina ludzi z całego Trójmiasta, większość przeprowadziła się z bloków nagle dostali na kredyt mieszkania co się nazywają domami i z nudów frustracji podpierdalają sąsiadów tak poprostu z ludziej zawiści. Ręce opadają
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

prawda,80% to byi blokersi z 3miasta,reszta to sloiki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale mi odkrycie roku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tylko z Trojmiasta, polowa najechała z wiosek i miasteczek blizszych i dalszych z naciskiem na dalszych bo tak tanio jak od Chmary to nawet pod Radomiem nie kupisz wiec ciągnie tu wiara z zewsząd
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry