Widok

Bankieria - kasjer walutowy

co to za syf umowa.. umowa o prace po paru miesiacach 1283zl na reke.. po prostu wow.. chyba ze chcecie 2000zl na zlecenie a na umowie napisane 500zl a reszta w łape..ludzie nie idzcie tam.. załosne jak paczka gwozdzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dzień 15.marzec2018 oferuje na rozmowie kwalifikacyjnej umowę zlecenie ,najniższa krajowa na godzinę , odpowiedzialnośc materialna ,dokladny punkt pracy nieznany bo starzy pracownicy mają pierwszeństwo wyboru miejsca pracy .Miesiąc próbny .Oprócz obsługi jako kasjer w punkcie opłat do twoich zadań należy oferowanie ,polecanie innych ich produktów ,ubezpieczeń itd.Od tego zależy twoja przyszłość w firmie ,to czy w niej pozostaniesz ,ewentualną umowę o pracę .Ogólnie lipa .Właściciel na rozmowie sympatyczny .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiecie czym się różni pracownik od niewolnika?
Pracownik musi sam się utrzymać i wyżywić

Abstrahując, ciekawe na czym robią w wałka pracownicy właściciela tego przybytku bo za taką kasę nie są w stanie utrzymać się bez jakiś "dodatków"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może po robocie lecą do pracy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również nie polecam. Właściciel widać na odległość, ze ma ogromne kompleksy. Pracownicy co chwile się zmieniają, co świadczy o kiepskich warunkach pracy. Odpowiedzialność materialna i nieadekwatne do tego wynagrodzenie. Polecam omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry