Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karola - ocena Byliśmy w nd, kolejka non stop, myśleliśmy, że jedzenie też smaczne. Jedyne...
~Karola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Tomek - ocena Czystko i schludnie. Miła obsługa, zaskakująco dużo miejsca. Bardzo dobre...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Myk - ocena Bardzo dobre posiłki dla Grup turystycznych i nie tylko. Bylimy większym...
~Myk
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Tina - opinia Jak na jadłodajnię z już gotowym jedzeniem - DROGO. 2 x obiad składający się...
~Tina
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

stały klient - opinia miła obsługa ,jedzenie też dobre
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Julia - opinia 27 maja 2023 r mieliśmy organizowany w tym barze uroczysty obiad z okazji...
~Julia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 maja 2023

Mariusz - opinia Jedzenie dobre, wystrój estetyczny. Na obiedzie byliśmy całą rodziną....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Peska - opinia Polecam wszystkim domowe jedzenie. Pozdrawiam sympatyczne Panie.
~Peska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Wyżywienie dla grypy porażka puree nie słone, surówki garstka jak dla małego...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Ja - opinia wątek zamknięty Kupiłem ostatnio kilka zup na wynos. Zupki z tablicy, które były wtedy. Pani...
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Eduardo - opinia wątek zamknięty Jak na mleczak, ceny restauracyjne! Za najtańszego małego kotleta z...
~Eduardo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Facetka - opinia wątek zamknięty szybko, tanio, smacznie i Geslerowej tam nie było!
~Facetka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Ana - opinia wątek zamknięty Zamówiłam placka po cygańsku bardzo daleko od oryginalnego przepisu. Mięso z...
~Ana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Bychu - opinia wątek zamknięty PRL wrócił, tanio i na sztukę nie polecam
~Bychu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Wiesia - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie, estetyczny wygląd. Profesjonalna obsługa.
~Wiesia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Ponownie się nie zawiodłem. Dania były smaczne, krem z dyni, placek po...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Agnes - opinia wątek zamknięty Zamówiłam zupę dyniową i naleśniki z twarogiem polane musem. Pychotka, to...
~Agnes
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 listopada 2020

gohad - opinia wątek zamknięty Zamówiłam pierożki ruskie ... dobrze doprawione, nie rozgotowane, ciasto...
~gohad
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2020

Kaz - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie no i atmosfera tez bardzo mila
~Kaz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

opinia wątek zamknięty Jadłem kilka razy na miejscu i zamówiłem kilka razy do domu. Standard jak...
~jaroslaw
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry