Widok

Bar chinczyk koleczkowo

Bar z zewnatrz troche obskurny. Jedzenko wysmienite kucharz autentyczny a obsluga piekna w szczególności Pani w loczkach o zabojczym usmiechu. Polecam ( szkoda ze panie nie moga sie umawiac z klientem na kawe).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

ale na wodke moga.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Smakowo owszem dobre ale duże zastrzeżenia do czystości pomieszczenia stołów i naczyń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jedzenie bardzo dobre polecam szczególnie zupy i kaczkę oraz sajgonki. Kuchnia autentyczna, a i porcje solidne. Po zmianie miejsca na budynek obok rewelacja. Polecam wszystkim lubiącym dobre jedzenie. Ceny dań trójmiejskie, ale rekompensuje to jakością potraw. Ostrość dań dopasowana do potrzeb klienta - nie kozakujecie 5 na skali robi wrażenie podczas jedzenia .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oryginalny chinczyk tam sprzedaje nie zadna podrobka polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie Chińczyk : źle mi się kojarzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
To sie ciagnij
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wracając z jeziora , zawsze posilamy się u Chińczyka, polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

cokolwiek zamówisz smak ten sam tylko nazwa inna:) ceny kosmos wszystko zalane brązową breja na wynos każde danie podpisane bo nie skumasz co jesz ani po smaku ani wyglądzie jadłem w wielu chińskich kuchniach ale serio ten Chińchyk to murarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzenie pod psem - może dosłownie nawet!!! W poblizu zadnego Burka nie widać! Ceny jak z Centrum czy Riviery a bród smród i jakośc potraw bliska trawy nie potrawy! Co do Chnczyka to taki z niego kucharz jak ze mnie Chińczyk - pewnie zbrojarz betoniarz czy monter plastikowych długopisów.
Odradzam, powinno sie nie nasyłać ale poprosic sanepid o niezapowiadana kontrolę! W naszym i innych interesie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

No i się chłop wypłakał. Waldi do góry głowa, ciesz się że przeżyłeś. Zawsze może być jeszcze gorzej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

100% RACJA co kowiek zamówisz smak ten sam tylko nazwa inna:) ceny kosmos
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry