Odpowiadasz na:

to prawda, jak zaczynałem chodzenie tam na placka to byl za 12 zł i były dwie surówki i trzy sosy, a teraz kosztuje 19 zł i jest jedna surówka i dwa sosy. No szkoda, za pierogi cżłowiek ma zaplacic... rozwiń

to prawda, jak zaczynałem chodzenie tam na placka to byl za 12 zł i były dwie surówki i trzy sosy, a teraz kosztuje 19 zł i jest jedna surówka i dwa sosy. No szkoda, za pierogi cżłowiek ma zaplacic 9 zł to jednak podobna cena co gdzie indziej , ludzie po portfelach dostają, a to jednak bar mleczny a nie restauracja
no szkoda !

zobacz wątek
11 lat temu
~bywalec

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry