Widok

Bar u Daniela

Co tydzień jadam u Daniela, zawsze porcję są zgodne z gramaturą. Dziś również z rodziną udaliśmy się na obiad, Zamówiliśmy to co zwykle a na talerzu porcja jak dla dzieci. W środku odbywała się jakaś impreza okolicznościowa, chyba dostalismy resztki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
To już nie jest ten dobry Daniel. Obecnie to tragedia. Omijać ten bar szerokim łukiem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale po co tu te żale, Zgłoś do inspekcji handlowej, to będzie realny skutek...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Droga Jagódko, a skąd masz pewność że wcześniej dostawałaś zgodnie z gramaturą, może dawali więcej a teraz dostałaś zgodnie z gramaturą, czy wcześniej i teraz przyszłaś do baru z własną wagą aby to sprawdzać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14

Przecież to co Oni tam dają, to nawet psu bym tego nie dał... byłem raz.. zobaczyłem tylko co mi podano... zostawiłem i nara,grosza nie zapłaciłem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

ciekawe? bo najpierw płacisz a potem dostajesz zamówienie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że to dobry przyjazny bar z miłą obsługą . Porcje są zbyt duże .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja też uważam,ze jest ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jednemu smakują frytki..drugiemu talarki.. niech kazdy zamawia sobie co chce..i niech idzie sobie gdzie chce,a nie wylewa tu żale..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bar u Daniela to dno.. jedzenie nie dobre, robione na ilość a nie jakoś. Pizza nie ma nawet brzegów, twarda jak kamień.
Śniadanie bez pieczywa. Proponuję ominąć. Są inne miejsca jak już ktoś bardzo chce zjeść w Baninie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jakby szli na jakość to byś narzekał że za drogo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam innym w Baninie którzy idą na jakość i nie są wcale drodzy :)
Poza tym czasami lepiej dopłacić i zjeść jak człowiek niż jak świnia przy korycie. Proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry