Widok

Barbara W. - opinia

Byłam z synkiem w gabinecie przy Al. Grunwaldzkiej. Miejsce bardzo fajne dla dzieci, super wyposażenie: fotelik do karmienia (który dla nas był bardzo ważny z uwagi na problem z jedzeniem) synka, przewijak i zabawki dla dzieci. Pani Adriana, która nas przyjęła jest niezwykle miła i ma podejście do dzieci. Poza tym widać, że ma wiedzę i jest obeznana nawet z gadżetami do jedzenia dla dzieci (bboxy i inne bidony, łyżeczki). Trafiliśmy tam z uwagi na to, że synek jadł bardzo małe ilości pokarmów, a przed łyżeczką się wzbraniał. Dzięki diagnozie - konieczność podcięcia wędzidełka synek wreszcie zaczyna jeść normalnie i cieszyć się jedzeniem. Ponadto wskazano nam gabinety, w których możemy wykonać podcięcie wędzidełka oraz instrukcję jak masować wędzidełko po podcięciu. Dodam tylko, że pediatra twierdził, że wędzidełko jest ok, a inny neurologopeda, u którego byliśmy wskazywał na problemy z integracja sensoryczną. Z pewnością mogę polecić ten gabinet.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję uprzejmie Pani Barbaro zarówno za opinię, jak również docenienie wiedzy i zaangażowania Adriany:) Najważniejsze jednak, że udaje się pokonywać kłopoty z przyjmowaniem pokarmów przez Pani synka:) Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry