Jestem zachwycona wizytą w Ancymon Sushi! Wszystko było świeże, pięknie podane i przede wszystkim przepyszne. Sushi rozpływało się w ustach, a składniki były najwyższej jakości. Obsługa bardzo miła, pomocna i uśmiechnięta, dzięki czemu atmosfera była naprawdę przyjemna. Widać, że miejsce tworzone jest z pasją i dbałością o każdy detal. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz i z czystym sumieniem polecam wszystkim miłośnikom dobrego sushi!️