Widok

Barbara - opinia

Nie oceniam narazie całej gamy usług, bo to pierwsza wizyta. Negatywnie natomiast oceniam cenę za obrożę przeciwkleszczową ( w internecie 90 zł przeceniona ze 104,-) W klinice cena 158 zł co wydaje mi się ceną zbyt wygórowaną, świadczy o nastawieniu na maksymalny zysk :(
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 4
 
jakość usług: -
 
podejście do zwierząt: 6
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani, Bardzo mi przykro, że poczuła się Pani "naciągnięta" na tak drogi zakup. Od ładnych kilku lat borykamy się jednak z poważnym problemem niższych cen detalicznych w sklepach internetowych niż cen za które kupujemy te same produkty z hurtowni weterynaryjnych. Proszę sobie wyobrazić, że w takich wirtualnych sklepach cena potrafi być niższa aż o 30-50% od cen hurtowych naszego zakupu! Był to powód dla którego też zrezygnowaliśmy ze sprzedaży karm i diet leczniczych w naszym szpitalu. W przypadku obroży o której pisze Pani w swojej opinii, nasza cena zakupu to 145 złotych. Przepraszam, że Świat zwariował i ceny w hurcie dla lecznic są wyższe niż dla klienta detalicznego w internecie.

Bardzo zależy nam na Państwa zadowoleniu i nie chcielibyśmy być posądzani o chciwość, nieuczciwość, czy naciągactwo Jeżeli chciałaby Pani zwrócić nam tę obrożę to przyjmiemy ją od Pani i zwrócimy Pani zapłaconą sumę

Z wyrazami szacunku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry