Widok

Bardzo, bardzo polecam

profesjonalnie, miło i skutecznie
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Całkowita beznadzieja nie dbają o pacjenta ,żeby się dostać na kozetkę trzeba się zgłaszać jak uczniak.Takie ćwiczenia można robić w domu. Właścicielka chodzi jak gwiazda - zamiast pomóc. Z pewnością ma dobre układy z lekarzami ....., którzy polecają te placówkę.Dziwi mnie tylko jedno - ze ludzie z dumną ufnością kojarzą tę placówkę jako dobro konieczne.O pacjenta trzeba dbać Pani Aniu - zamiast brać pieniądze i nie wykazywać tego w kasie fiskalnej - to jest naruszenie prawa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 35
Marcin,
zgadzam się z Tobą w 100 %. Też odniosłam takie wrażenie, że chodzi tylko o kasę. Zamiast wtopić forsę w tak zwaną rehabilitację mogłam za te pieniądze kupić trochę sprzętu i ćwiczyć w domu, gdybym tylko wcześniej wiedziała, że mam takie ćwiczenia robić. Niestety, nikt nie był na tyle kompetentny, aby mnie o tym poinformować. A tak przez dwa miesiące, po cztery dni w tygodniu płaciłam po 40 zł i nikt się nie interesował, czy dane ćwiczenie robię dobrze. W dodatku robiłam kilka ćwiczeń przez 8 tygodni bez zmian (cały czas te, które pokazano mi w pierwszym dniu) - żenada!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 22
Jakbyscie napisali cos wiecej to bylbym kontent. Po jakich operacjach byliscie i jakie cwiczenia przez 8 tyg byly zalecane? Czy macie doswiadczenia z innymi rehabilitantami?
PS> Mnie czeka artroskopia kolana (rekonstrukcja ACL) w niedlugim czasie i tez p. Ania zostala mi polecona. Ale po tym co czytam to zaczynam sie mozno zastanawiac.
Z gory dzieki.
pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Chodzilem tam w 2010 i to co Pan mowi jest bzdura. Po pierwsze nie bylo wtedy kasy fiskalnej w tym gabinecie i bynajmniej nie bylo to naruszenie prawa, lecz brak fiskalizacji zgodnie z prawem. Po drugie jezeli nie stanal Pan na nogi po tej rehabilitacji, to chyba nawet woly pociagowe by tutaj nic nie poradzily. Po trzecie jesli nie spodobala sie Panu atmosfera w gabinecie, cwiczenia i czul sie Pan jak "uczniak", to chyba widac, kto tu gwiazdorzy.
Ludzie, ktorzy przychodza do gabinetu Pani Ani w wiekszosci sa sympatyczni, mili, chetni do rozmow, personel jest pomocny ZAWSZE.
Goraco polecam.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzę aktualnie i jest bardzo miło i profesjonalnie, szybko wracam do zdrowia a jak sie komus nie podoba to możę iść na nfz :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie wiem o co chodzi Panu bo według mnie jest to najlepszy ośrodek rehabilitacyjny na Pomorzu. Na ścianach wiszą podziękowania więc to o czymś znaczy a co do atmosfery to jest zarąbi**a :)

GORĄCO GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry