Widok

Bardzo chcę się nauczyć jeździć na rolkach, wszyscy mówią, że to nic trudnego, że tak samo jak na łyżwach

Chełm Temat dostępny też na forum:
tylko, że ja nigdy nie jeździłam na łyżwach. Podobno powinnam kupić rolki przeznaczone do fitnessu i dla początkujących. Tylko, którą firmę wybrać? Czy ktoś z Was wie ile zajmuje nauka jazdy na rolkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczatek moze byc trudny gdy bedziesz cwiczyc trzemaj sie czegos i sie otpychaj recami maxhaj i probuj miec rownowage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra rada. Szczególnie "trzemaj sie czegos i sie otpychaj recami"......
Mi ręca w dół opadły......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ci ja ci pomogie jak co pisz na uszatko@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chciała bym się nauczyć więc może razem byśmy zaczęły ale przydał by się jakiś nauczyciel :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NAUCZYCIEL: od dzisiaj do może środy jestem w Gdańsku, ponieważ w sobotę i niedziele macie fajny maraton rolkarzy. Od niedzieli do wtorku mogę się spotkać z jakąś grupą osób (max do 4) i podciągnąć Was w tym banalnym sporcie - mówię Wam nic prostszego. =]

Mam 22 lata i chyba dość cierpliwości by nauczyć kogoś jeździć od "0".
Proponuję Wam swój czas i odrobinę zabawy - więc i oczekuję w zamian poważnych i na prawdę chcących się dokształcić, chętnych do pracy osób (wiek dowolny - nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na rolki). Śmiech przy tym gwarantowany - nieuniknione =]

GG: 1857523
kom: 501 66 77 90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry