Widok

Bardzo ciasne sale konferencyjne

Byłam uczestnikiem szkolenia w tym Hotellu, niestety muszę powiedzieć, ze sala konferencyjna (chyba, że jest ich kilka?) była ciasna i nie zupełnie dostosowana do obsługi konferencji. Metalowe krzesła z wąskimi oparciami na 8h szkolenie to drobna przesada, nie poleciłabym tego miejsca na organizacje szkoleń, choć lunch był bardzo smaczny.
Moja ocena
Villa Sedan kategoria: Hotele
obsługa: 5
 
wygląd i czystość: 5
 
dodatkowe usługi: 1
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Klimatyzowana sala szkoleniowa hotelu Villa Sedan przeznaczona jest dla maks. 25 osób przy ustawieniu teatralnym. Dla spotkań w gronie kilkunastu osób jest wprost idealna i możemy wtedy zaoferować także inne ustawienia. W szkoleniu, o którym Pani wspomina, brało udział ok. 27-28 osób. Informowaliśmy organizatorów, że nie możemy zagwarantować wygody szkolenia przy takiej ilości osób. Rozumiemy, dlaczego Pani opinia o naszej sali nie jest najlepsza, ale jednocześnie jesteśmy przekonani, że w innych okolicznościach mogłaby ona ulec zmianie. Serdecznie zapraszamy zatem do Villi Sedan ponownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam że najlepszesale szkoleniowe Warszawa ma, a nie Trójmiasto - chociaż jak będę miał okazję testować to czemu nie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry