Widok

Bardzo dobra pizza,dania duze i ciekwe skladniki,obsluga moze byc

Jedzenie bardzo dobre nie trzeba sie wstydzic zabierac kogokolwiek tam na obiad,dotego ceny bardzo przystepne.
Duzo osob pisze ze obsluga jest zla,byc moze wynika to z tego ze system zamawiania eliminuje mozliwosc napiwkow,to powoduje ze kelnerki moga nie widziec nauturalnego zwiazku przyczynowo skutkowego zeby wykazywac sie entuzjazmem - nikt tam na mnie nigdy nie krzyczal i nie slyszalem zeby wogole ktokolwiek tam krzyczal ,na koniec powiem tyle ze naprawde trudno dzis zjesc ciekawa kuchnie nie placac 50 -80 zl za pare tam mozna to zrobic 30 - 40 zl .
ps.nie jestem pracownikiem,czy kelnerki beda te same czy nie sercem lokalu sa kucharze i tym Panom skladam wyrazy uznania - a wlascicielowi pomyslu,fantazji i trzymania rownej jakosci potraw :)

Jak sie cos zmieni napisze narazie jest jak bylo !!!
Moja ocena
Maxx Pizza kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: -
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od ponad 2 lat zamawiam w maxx i zawsze bylem zadowolony jedzenie super. wczoraj zamowilem diavolo pizze tropikane i z dodatkami osmiornic i co>! pizze wyladowaly w koszu nie dosc ze smierdzialy to ser jakis stary ketchup wygladal jak koncentrat pomidowowy - efekt koncowy zona i corka od wczoraj za przyjaciela maja toalete - koniec juz nie zamawiam u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry