Widok

Bardzo dobre posrednictwo

Bylem z zona strona kupujaca mieszkanie, natomiast Spectroom-a dokladnie pani Dorota, wspolpracowal ze strona sprzedajaca. Wszystko przebieglo bezproblemowo, pani Dorota dobrze koordynowala cale przedsiewziecie, byla zaangazowana, zauwazylem ze wydatnie pomagala stronie sprzedajacej w zalatwianiu formalnosci. Mialem stycznosc z kilkoma innymi posrednikami, ktorzy reprezentowali sprzedajacych przy innych interesujacych mnie mieszkaniach, jednak wszyscy z nich prezentowali o wiele nizszy poziom we wszystkich aspektach. Jestem bardzo zadowolony ze strone sprzedajaca reprezentowal ten posrednik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezproblemowo? W Euro Stylu? Chyba tylko w biurze, tam zawsze świecą oczami. A to, że tam nie ma BHP, na budowach są wypadki, które nie są zgłaszane, bo po co, to już nieważne?? Sukcesywnie skreślam z listy deweloperków wypadkowych. Trudno, nie zarobią. Aż się nauczą, co jest najważniejsze. Nie tylko kasa się liczy, ale przede wszystkim życie i bezpieczeństwo własnych pracowników!
Cena korzystna, bo na ludziach oszczędzają, na BHP oszczędzają. Trochę refleksji i rozeznania tematu by się przydało. Dopóki tacy cwaniacy i fałszerze będą mieli ze sprzedaży mieszkań zarobek, dopóty nic się w ich mentalności nie zmieni. Już wolę kupować mieszkanie z rynku wtórnego. Przynajmniej nie będą to klitki, jakie są teraz w modzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie rozumiem o co chodzi. Nie wiem co ma do tego deweloper. Kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego w wielkiej płycie i dobrze oceniam pośrednika, który brał udział w kupnie-sprzedaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry