Widok
Bardzo dobry specjalista
Witam.
Polecam wszystkim Pana doktora, wspaniały lekarz specjalista,cudowny człowiek. Badanie poszło szybko i sprawnie,a przede wszystkim wszystko jest objaśniane .Nie ma się czego bać.
Polecam wszystkim Pana doktora, wspaniały lekarz specjalista,cudowny człowiek. Badanie poszło szybko i sprawnie,a przede wszystkim wszystko jest objaśniane .Nie ma się czego bać.
Moja ocena
dr Jerzy Wegner
kategoria: Gastrolodzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 4
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
5.6
* maksymalna ocena 6