Wspaniale bylo wyprawic 30 urodziny w Galerii 63. Profesjonalna obsluga, przepyszne jedzenie i wspaniale drinki! Organizacja 30 to zawsze duzy stres ale w galerii wszystko poszlo tak jak sobie wymarzylam! Moi goscie rowniez byli zachwyceni. Bardzo polecam!