Widok
Bardzo dziekuje!
Wspaniale bylo wyprawic 30 urodziny w Galerii 63. Profesjonalna obsluga, przepyszne jedzenie i wspaniale drinki! Organizacja 30 to zawsze duzy stres ale w galerii wszystko poszlo tak jak sobie wymarzylam! Moi goscie rowniez byli zachwyceni. Bardzo polecam!
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6