Widok
Bardzo fajne miejsce
Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Dużym plusem są wernisaże, dzięki którym na ścianach co jakiś czas dzieje się coś nowego. Dobra kuchnia i duży wybór świetnych drinków, które spotkałam tylko tam (polecam super woman). Jedyny minus - dość wysokie ceny.
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: 5
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 6
5.5
* maksymalna ocena 6