Bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Dużym plusem są wernisaże, dzięki którym na ścianach co jakiś czas dzieje się coś nowego. Dobra kuchnia i duży wybór świetnych drinków, które spotkałam tylko tam (polecam super woman). Jedyny minus - dość wysokie ceny.