Widok
Bardzo fajnie
Fajny klimat - fajne miejsce - fajna obsługa szczególnie jedna Pani :) , troche bar za wysoki :) i szkoda ze nie ma pizzy - bardzo wazna kwestia jest cola zero ! a to sie rzadko zdarza.. polecam :)
Moja ocena
La Vita
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6