Fajny klimat - fajne miejsce - fajna obsługa szczególnie jedna Pani :) , troche bar za wysoki :) i szkoda ze nie ma pizzy - bardzo wazna kwestia jest cola zero ! a to sie rzadko zdarza.. polecam :)