Jedno z najlepszych tego typu miejsc w Trójmieście. BabyCafe polecili nam znajomi. Lokal przyjazny dzieciom i rodzicom i pod tym względem nie widziałem lepszego. Chrzciny organizowała moja żona i ciekawy byłem co zastanę na miejscu. Byłem miło zaskoczony od samego wejścia, szybko wymienię plusy: Duża przestrzeń i sporo miejsc parkingowych na zewnątrz, miła domowa atmosfera odczuwalna zaraz po wejściu do lokalu, uroczyście i wykwintnie przygotowany stół, nasze maleństwo miało honorowe miejsce przy stole w bezpiecznym foteliku, drugie małe dziecko również bezpiecznie umiejscowione w foteliku, potrawy bardzo smaczne, porcje duże - dla niektórych nie do przejedzenia. Menu zróżnicowane, wybraliśmy dla dzieci i dorosłych osobno. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i zainteresowana tym co się dzieje - pełen profesjonalizm. Wiem, ponieważ miałem okazję pracować w tej branży. Osobny pokój do zabaw dla dzieci z osobą, która pilnuje aby grzecznie się bawiły. Wiele innych szczegółów, które składają się na komfort i miło spędzony czas z bliskimi. Warto wybrać się wcześniej na kawę i sernik - przepyszny! Sami ocenicie.. :)